Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

uaaaa, cítim sa jak v rozprávke ((: toľko snehu po kope, krása... som v zimnom vytŕžení, poďme stavať snehuliakaaaa....
všetci za mnou von, kto sa chce pridaaaaaaaaať....

lost

hej fukalo v noci poriadne, co som bol "vencit" psa, tak som neodisiel dalej ako 1 meter od vchodovych dveri :D
i ked, mohlo to byt zaujimave, ale nechcelo sa mi obliekat sa pol hodinu ako na sibiri..

ojka

och, práve čítam, že u nás doma sú záveje snehu vysoké až po okná na vlakoch, tak to som zvedavá, jak budem dnes zasa cestovať (-:O

ojka.

uau,riadne vonku funi,prave vykotilo a odfuklo 2 kose,do ktorych sa recykluje az na hlavnu cestu,dost nebezbecne... Pomaly mam pocit,ze nam ten vietor zachvilu vyrazi okno,balkon,i celu stenu s nimi,...

ojka.

inko, vám vážne menili rozvrh? ti urobili nejaké okno? či to hodili na nejaký iný deň?
inaaaaak, ja som v tej búrke potom bola (-:O som musela ísť z práce do školy na cviko :D tak som si to užila....
takže bych kľudne i teraz vypadla von,... i keď fúčí, jedno mi je... teraz hodiť také prechádzkové kolečko kolo Dunaja, to by bola pohodička...
lost, ja ten piskot vetra milujem, v škole to nenormálne piští cez niektoré okná :D a i nám na intráku sem tam... bratislavská klasika :D
ehm, INKO, LOST - čo vy dvaja akože máte proti môjmu pudu sebazáchovy? (-8

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk