Prečo ešte nespíte?

lost

na taketo cesty je skoda 120 zase a zas kral.. kral ciest, lebo ak zide clovek z cesty, necha auto tam a ide domov pesi :D
horsie by bolo, coho sa osobne bojim najviac, ze niekto nezvladne riadenie a praskne do mna celne (co by sa mi vcera nestalo, ak by nebolo mojho instinktu a nespomaloval by som na 30 vzdy ked ide oproti auto a zaroven nezisiel z cesty :D )
ale ceresnicka na torte nie je brutalne pocasie, ale brutalne a nekonecne nahodne meniace sa pocasie :D
clovek si hovori, joo ved to je sucha cesta pomaly.. ide 80-100-120 a potom zrazu off road zaveje..

a vcera som skoro zrazil takeho maleho bieleho psika :( - uplne mi pripomenul mojho pudla ked bol este stena, taky zarasteny strih atd.. sam by som dovlikeol toho doticneho, kto ho vyhodil z domu, na Sibir a nechal ho tam na pospas osudu (schopnosti), a len by som sa vyzival v tom, ako trpi a zamrza od zimy...

*inko

lost ano, ale predstav si kolko chudakov, hlavne tam v kamionoch caka kdesi v kilometrovych kolonach a neda sa pohnut ani vpred ani vzad
oni by ti na tvoju zabavu povedali svoje :DD

ojka.

tak inko, ja viem, u nás je aj meter a pol snehu, ale ja som sa dnes cítila jak malé decko, taká som bola rada, keď som ho uvidela, to vieš, v BA také nemáme :D
ešte tomu fešákovi dám zajtra niečo na hlavu, požičiam šál, nech mu nie je zima, spravíme očká, dáme mrkef a fešák bude na svete ((((:
krásne je vonku, och,...

lost

nic, len ozvena :P
chcel som to 2x pisat len pri ano ano, potomze ved aj snehu je dost, tak ano ano sneh sneh, no a potom som sa pozabudol :D
inko, nie je nic zabavnejsie ako neupravene cesty, vcera som tak isiel tkmer 2 hodiny :D
hovorim si, ved to je adrenalinovejsie ako jazda na suchu v 200+ :D
staci mi na snehu 30 :D
v noci, prudke snezenie, clovek ak zide z cesty, strom uvidi az ked do neho narazi
mam z toho aj video, ale nic neni vidiet :D
pisal som staznost na spravu ciest, som zvedavy co mi odpisu..
myslim ze to by mohli dat ako novy sport - snow off road racing...
i ked raz za cas mozno sranda :) kazdy den by to bola ista smrt.. skor ci neskor :D

*inko

lost tebe sa co prihodilo? :D
ojka- ale to uz nie je sranda, hlavne chudaci ludia na cestach...
nuz ale aspon ktosi sa tomu snehu tesi :DD

ojka.

uaaaa, cítim sa jak v rozprávke ((: toľko snehu po kope, krása... som v zimnom vytŕžení, poďme stavať snehuliakaaaa....
všetci za mnou von, kto sa chce pridaaaaaaaaať....

lost

hej fukalo v noci poriadne, co som bol "vencit" psa, tak som neodisiel dalej ako 1 meter od vchodovych dveri :D
i ked, mohlo to byt zaujimave, ale nechcelo sa mi obliekat sa pol hodinu ako na sibiri..