Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

do električky ma nik nedostane (-:O na tie mám ťažké srdce od posledného razu....
už sa musím teraz premáhať, aby som šla do roboty busom, lebo peši by som to mala faaaaaakt dosť ďaleko :D
inko, a ty do školy?

ojka.

inko, veru, krutá realita dnešného dňa (:
ale aspoň jedno ma teší, v BA zasa trochu nasnežiloooooooooo, bude kalamita :D
ale inak pekný deň všetkým (:

ojka

ooooukej, pre tearz to tu už asi balím, povinnosti nepustia, nech nie som v práci a v škole jako zdochlinka
lost, GN (:

ojka

lost, neboj, má sa dobre otepliť najbližšie dni, už budú cez deň i plusové teploty ((: len som zvedavá na ako dlho... (:

lost

nj :D
prave som mal tak ~100g tuniaka a 1 chlieb a .. teraz sa podrz, namiesto masla syr :D neviem ci to ide spolu :D ale whatever, nechcelo sa mi natierat maslo :) (tekuty syr, nieco ako bambino, ale daleko kvalitnejsi, bezlaktozovy..etc)
no ale potom este trubicky :D ale babatkovsku davku 30gramov (viac uz nemam :D) a tak.. tak by som mal ist spat :D
i ked vonku je tak pekne, ze aj by som sa isiel s bastienom prejst :D
nedavno som bol vonku len tak, papuce naboso, kratky rukav.. a ja ze je ako cez den, -1 az -2C :D a pozeram ze -9 :D

no nic, tak to uz radsej nie :) i ked ak je bezvetrie, tak je to super..

dufam ze vsetky klieste vymrznu :D

ojka

ahááá, hej, tak to potom tá zrazená krv môže byť, v nejakých žilkách rozptýlená a podobne... stáva sa...
inak, zasa je noc, a my sa bavíme o jedle, to je choré, sila zvyku :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.