Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prečo ešte nespíte?

lost

nemohol som si pomoct, ale to prve letelo do kosa.. nejak sa mi to nezdalo :)
to druhe je vyzualne daleko daleko a na svetelne roky daleko lepsie, krajsie, a je tam menej "cerveneho" (nieco podobne sa vyskytuje v kuracich prsiahc napr.. ale je to nemozne vidiet pokial sa tam clovek neprereze, nenaseka to..)
neviem co ine by to moholo byt, ak nie nejaka zrazena krv :)

ojka.

lost, hm, neviem ako by som sa cítila v beztiažovom stave, ale asi by ma to dlho nebavilo,.... také o ničom ((:
noooo, len rozmýšľam nad tým tvojim tuniakom, že čo to tam máš.... to ho máš už nejak upravovaného? v niečom nakladaného? či konzerva? lebo takto neviem, čo by moc červeného inak na ňom mohlo byť,....a ta červená je po celom, či len miestami? (: lebo tak však losos je tak ružovkasto-červenkasto-oranžovej farby ((:

lost

no jo, gravitacia :)
vezmi si aky lahky by bol zivot v beztiazovom stave :D
i ked ani nie, vsetko by lietalo a ani sediet by som nemohol :D
a klavesnica by letela prec, ak by som pisal takto vela (ano ano, to by ste chceli co ? :D )

hm, no chcem si dat tuniaka, ale neviem ci mozem :D je tam nejaka cervena farba na nom :) vyznas sa v tom? :)

ojka.

lost, gravitácia ťa ničí? ma napadlo ako prvé, že či nevážiš takých 200 kg, že to by som ešte pochopila :D alebo potom ma napadlo, že či sa "schválne" nehádžeš o zem, ale to som tiež zamietla, lebo na to som tu predsa ja (-:O
dzana, takže sťahovanie? fuha, tak dúfam, že ti vyjde všetko, tak ako si plánuješ. A s kým chceš bývať? sama či aj s nejakou kamarátkou? Koľko máš ozaj rokov? viem, že už sme sa to kdesi pýtali, len som nepostrehla (:
Joo, ach tááááák, tak som rada, že ti chutilo, a aj ak som ťa náhodou niečím inšpirovala, nabudúce kľudne s otázkami rovno sem :D
inko, noooooooo, tak chcem tam byť inkognito, a Inkognito mi bude chytať fleka? :D Budem nenapádne vykrikovať, inko, inko, kdeže si? :D hmmm, a prezenčka je nejaký problém? však sa nepodpíšem (-:O či zvyknú podľa nej vyvolávať, alebo kontrolovať počty? (:
oooo, brokolica, syr, huby, mňam :D začínam byť asi hladná,...
hmmm, film, Hugo, Hugo, Hugo.... ništ mi to nehovorí, och, vôbec nemám prehľad... strašné to so mnou (: ale pokiaľ to je niečo mystikuš, jemné fantasy, alebo psychologický, tak si ho rada napíšem do svojho poradovníčka...

[zruseny1]

ojka ak prides na tu prednasku, sama ti pomozem sa ukryt :D
podrzim ti flek? :D ale bacha, davaju tam aj prezencky
a predmet je tak odveci...kapitalova struktura podnikatelskych subjektov... je to pre vsetky odbory v nasom studijnom programe, len neviem preco to dali stvrtakom a piatakom spolu :)

[zruseny1]

ojka, hugo 3D :)velmi prijemny film :)
jeeeeeeej tu sa baklazanovalo :) milujem baklazan a celkovo vsetko zeleninove :))
zajtra mam brokolicu s hribikmi zapecenu s cestovinami :)) juchu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk