Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

martin, ja sa bohužiaľ budem musieť uspokojiť i s tým, ako o tom peknom počasí básnime (: ale dnes je tam super, aj slniečkovsky, i teplejšie a ani nefúka (:

martinmlm

Kým sa vy tu bavíte jak je vonku krásne ja som vytiahol Thinsulate-alpi systém s klincami, a žiadne také že pod kopcom otočka ako minule. "Až úplne hore". Fuu, dva hodiny makačka. Na večeru si zaslúžim pstruha plneného kukuricou a hráškom, slaninkou, pečený s zemiakmi v alobale.

ojka

dobrá víla, mne je to tiež ľúto /-: ale tak bola to skvelá osobnosť a časť zo seba nám tu zanechala, tak tu bude tým spôsobom stále s nami....
lost (: jo, chutí ako markotky, pretože do toho koláča tie margotky i idú :D
len ešte som upiekla len plát a už je pomaly fuč... ešte mal ísť navrch džem a poliať čokoládou....

dobra vila

:( sniff, viete ako rada ja cvicim a tancujem s ipodom v usiach...zvycajne som tancovala stale na whitney. A ked som rano cestovala do skoly, tak som tiez pustala stale whitney ci mariah... Hmmm, mala som ju tak dookola napocuvanu, ze by ste neverili. Skoda, ze viedla zivot aky viedla, je mi jej luto.

ojka.

och, lost, nie, palmarin určite nechutí lepšie, to je obyčajný margarín....
nooo, margotkový koláčik ((: hmmm, a ešte som ani ani nestihla dorobiť a už je polovička z neho fuč, rozmýšľam, či to má zmysel potom teda ešte dorábať :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk