Prečo ešte nespíte?

Maoam

a vodove melony, ktore sme vlacili zo zahrady :DD ako deti a vona hydiny, vajicka, ktore sme vyberali spod sliepok, ktore na nas divne cumeli, co tam chceme :D

Maoam

mna chytaju mrakoty z toho rychleho striedania obrazkov a presuvania dolava-doprava zhora-nadol vzdy dostanem migrenu

ojka

lost, have a nice day :) a pozor na košele, nespáľ....
uau, ale môžeš si povedať, že si mal 3310.... o nej sa už tvoria legendy :)

Maoam

novacikt - sranda, vcera som myslela na to, ako vsetko vonalo u babky - drevom, medom, ovocim, zeleninou...specificke vone, ktore nikdy nezabudnem, aj ked je tomu uz vela rokov

vsetko malo specificku vonu, no a zelenina zo zahrady, ovocie zo sadu, hrozno - to sa neda porovnat, jedine ak este na nejakej bio-farme, mali polnohospodari, predaj z dvora, to vzdy chytim nostalgiu...lebo to tam vonia podobne

a aj chuti

taky pravy vceli med od vcelara, to sme krajali nozom, ked zhustol a museli sme ho zohriat aby bol tekuty :D

ale ta chut, boze

a paradajky, paprika, uhorky..., marhule, visne zo stromu odtrhnute aaaach

novacikt

blackberry q10 je fyzicky OK ale software blby trochu.. teraz mam ťamťung b5512, celkom sa da.. nudzovo..
co dalej, to neviem..
a co som chcel :D
no nic, zehlicka zapnuta, lucim sa, hezky den :D
PS nechapem ako to, ze prakticky nepoznam cloveka co by chcel celodotykovy, ale su "TOP"
bud krivia trh mladici 10 rocni (ja som si na svoju nokiu 3310 z bazaru nasetril 1500sk daaavno davno SAAAM !! :D)
idem... GL

ojka

maoam, tak v tomto sa zaraďujem potom do tvojej vekovej éry....
tiež pekné zelené tabule a kriedy, papier, pero, píšeme....
ja osobne som milovala také tie veľké papierové mapy, pre ktoré sme chodili do kabinetu pred hodinou zemepisu.... ach, to boli pekné časy...
ale viete čo by som sa chcela niekedy naučiť? stenografiu, to sa ešte moja mamina na SŠ učila (teda okrem ruského jazyka :-p)

Maoam

no pytala si sa na rozdiely, tak my sme kedysi pilne zapisovali vsetko rukou (poznamky, co si nestihla, tvoj problem :D), ku koncu SS uz existovali biele tabule, na kt. pisali ucitelia fixkami, co bola rarita v spec. ucebniach ;DD

my sme este vyrastali na poctivych starych tabuliach a kriedach a mapach na dotyk

teraz? odfotia si vsetko mobilom, napoja na tablet alebo laptop a maju :D a ked dakto chyba, poslu mu vsetko :D