Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

system, nooooo ehm :D neviem, mna skor trapi otazka do akej rychlosti este nezoberu dovicak :D

ale tak, myslim si ze na D1 ta trojprudovka je 80kmh, ale na inej beznej dialnici, 2prudovky by mala byt 90 ?

aj na R1 je 90

ale to je jedno, lebo vzdy tam najdes niekoho, kto si ide 40kmh, cize ten pruh pravy povazujem za nebezpecny :)

ale to je len moj pocit ze 90.. ale pozriem sa na to , ale aspon tak sa pamatam z autoskoly..

system

lost otazka na telo, aka je MINimalna rychlost na dialnici ? na nete pisu 80km/h a v knihe aj instruktor vravela kamoske ze 90km/h tak ako to je ?

lost

to uz radsej uprimne kupim pozemok aj so stromom ako by som mal cakat roky :D

zabudol som napisat ze som narocny?! :D

myslel som

NAAAAAAAAROOOOCNYYYY :D

haha ojka, dufam ze ma nezabijes teraz :D

haha ale som si spomenul, ale dufam ze nebudem na vine ze nezaspis, to video co sem system napisal, SOM CAROVNYYYYblablabla, tak ja by som mohol psievat tym istym rytmom SOM NAAROCNYYY

:))

no a ja teraz zdrham prec od pociacu, aby nahodou :D

ojka

taaaaaaaak potom čakaj do leta, kým budu na SVK, .... a zasaď si niekde u rodičov, starých rodičov na zahrade strom a o páááááááááááááár rokov budeš jesť i zo svojho :D

ojka

noooo, však dočkaj nejaký ten mesiac a zachvíľu budú plné obchody čerešní.... a potom i u nás na stromoch ((:

lost

aha :D

no tak nic ine ako cestovanie za slnkom mi nezostava :)

ved teraz tusim konci sezona ceresni v australii, ale zas niekde v chile/argentine by mohli mat, ktovie :)

ale tak, to bude fakt jednoduchsie ako si vyrobit mikroekosystem a cojaviem co v nejakom gigasklenniku :D

skoda len ze sa nemozu ceresne posielat :( i ked neviem ako by prisli z australie :)

ojka

lost no , ehm, no,, hm.... s čerešňou to bude kapánek asi komplikovanejšie ako so zeleninou :D to vieš, strom, klimatické podmienky, opeľovanie, no ja ti neviem.... radšej si nasaď brokolicu :D

lost

ojka, no hej ,uz sa tesim na CERESNE :D

inac nemozem si pestovat ceresne v skleniku po cely rok? :)

to by sa mi pacilo, ak to ide so zeleninou, preco nie aj s ceresnou? :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk