Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka

jasne :)

chutili vyborne, dnes ich nezjem :D

tak niekde je chyba :D

mozno v alegii? :)

ale predtym tam nedavali tie zrniecka tej psenice, ci coho (celozrne celeararealie ci co)

ale to sa chutovo neda porovnat :)

myslim "dietne" (vramci alergie na psenicu) a "nedietne" (tj. biela muka, kravske mlieko)

tazko povedat, ci je to subjektivny pocit, asi ano, ale myslim vseobecne na chlieb, biele pecivo, ono mi to po 5 rokoch uz fakt ani nechuti, i ked je to super easy lebo je to dostupnejsie ak ocista voda (tie peciva a biela muka).. ale proste, uz to nechuti tak ako predtym, ked som nemal na vyber tak "siroky" sortiment (myslene tak, ze som to nemusel jest :D i ked je dietou sortiment uzsi, ale ta biela muka nechyba, i ked jej struktura bola super, tieto dietne su ako spongia, i ked je to fakt ako o hladani v ihle v kopke sena)

a v tom je problem, potom to stiahnu z predaja, lebo menime sortiment :)

ale nevadi, najde sa nieco nove :) i ked asi nebude to hned a nezarucene lepsie, ale najde sa :) ina cesta niet :D

ojka

Ježiš bol už viac a viac rozčúlený drogovou situáciou na Zemi. Zvolal núdzovú schôdzku apoštolov a po niekoľkých hodinách sa dohodli, že potrebujú viac informácii. Takže apoštoli sa dobrovoľne rozhodli ísť dolu na zem a doniesť vzorky každej drogy. Po pár dňoch sa sa začali vracať:
- Kto je tam? - pýta sa Ježiš klopúceho na nebeské dvere.
- Tu je Pavol.
- Čo si doniesol, Pavol? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Hašiš z Maroka.
- Výborne, poď dnu.
...
- Kto je tam? - pýta sa Ježiš klopúceho.
- Tu je Marek.
- Čo si doniesol, Marek? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Marihuanu s Kolumbie.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Matúš.
- Čo si doniesol, Matúš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Kokaín s Kolumbie.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Jan.
- Čo si doniesol, Jan? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Extázu z Montrealu.
- Výborne, poď dnu.
...
- Čo si doniesol, Lukáš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Speed s Amsterdamu.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Judáš.
- Čo si doniesol, Judáš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- FBI!!! Ruky hore!!! Všetci k stene!!!

ojka

inko, to sa s ňou predebatovať nedalo, vraj nás ma veľa, a že jej to máme šikovno nosiť, aby to stihla ona prečítať, lebo že ona sa tomu nebude na poslednú chvíľu venovať.... taaaaaaak som zvedavá....
prvú kapitolu už mám, z tretej mám polovicu (tu si teraz trošku upravujem štylisticky ako mi ona pripomienkovala) a musím ešte polovicu tej tretej dopísať.... bude to zaujíííímavé ((:

lost

ale ano, firmy to robia vzdy a trh si to hold vyzaduje, ale tak nech robia VIP konzervativne serie pre ludi ako lost :D

lost

nienie, cukor MUSI chutit rovnako vzdy a za kazdych okolnosti :)

to mas ako pivo, vino, cokolvek, nemoze sa to menit :)

lebo trh.. nie lebo trh, lebo NAKLADY :D

vid coca cola u nas a v rakusku, u nas aspartman ci co a ta mrealny cukor..

myslel som, ze kvlaita isla dole (ale nie som si isty, kedze kazdy povazuje za kvalitu nieco ine)

ale to mas take, ako ine sladkosti :) sice neviem ake :D ale tak meni sa ich chut, pomalicky na nepoznanie k horsiemu.. ved teraz co chce EU brusnica zas one menit tie one cukry v sladkostiach, o 30% a viac minimalne..

a vyrobca to urobi tak, ze kazdy rok o 3% da dole cukor, do 8rokov to maju hotove..

a nie aby tam namiesto cukru nahrazky dali realny cukor, resp ten ktory je prirodnejsi (fruktoza ci co?)

kazdopadne, len som chcel nadavat, ze preco to kazia :P

tak nech daju dalsiu radu, ale nech mi nekazia chut :D

to je ako keby sa cukor menil, vzdy menej sladsi - ale rovnako skodlivy.

sialenstvo :) kocurkovo :D ilogical :P

[zruseny1]

:DDD
lost myslim, ze aj ty ako majitel nejakej znacky, firmy, vyrobku by si sa snazil veci z casu na cas menit a dat im novy smrnc :D
ved aj ty sam sa menis ..vzhladovo, povahovo, s tym nic nenarobis :)
vsetko sa meni..musis sa s tym zmierit :P :D

a kedze uz dristam tak je na case naozaj ist fuc :D
doviiii

lost

ja sa stavim, ze sa chut BEBE keksov za 5 rokov zmenila..

poznam to, kedze som ich 5 rokov nemal :)

teraz mi uz nechutia.. aj obal sa zmenil, kde pisu ze tam primiesali nejake "super prisady" ktore asi maju zlepsit chut, no do BEBE je to menej pouzitelne..

tak isto tie rakuske knusperkekse su nepouzitelne do BEBE, maju chut co sa neda jest, ked prezreju :)

svet je sice dynamicky, ale nechcem aby sa menila chut cukru tak rychlo :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk