Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ja sa ešte treaz musím na tom vtipe smiať, ten koniec, FBI :D
lost, noooo, presne tak, oni stále vymýšľajú niečo nové, tak určite zasa na nejakú dobrotu natrafíš, ktorá ti učaruje (:

lost

ojka

jasne :)

chutili vyborne, dnes ich nezjem :D

tak niekde je chyba :D

mozno v alegii? :)

ale predtym tam nedavali tie zrniecka tej psenice, ci coho (celozrne celeararealie ci co)

ale to sa chutovo neda porovnat :)

myslim "dietne" (vramci alergie na psenicu) a "nedietne" (tj. biela muka, kravske mlieko)

tazko povedat, ci je to subjektivny pocit, asi ano, ale myslim vseobecne na chlieb, biele pecivo, ono mi to po 5 rokoch uz fakt ani nechuti, i ked je to super easy lebo je to dostupnejsie ak ocista voda (tie peciva a biela muka).. ale proste, uz to nechuti tak ako predtym, ked som nemal na vyber tak "siroky" sortiment (myslene tak, ze som to nemusel jest :D i ked je dietou sortiment uzsi, ale ta biela muka nechyba, i ked jej struktura bola super, tieto dietne su ako spongia, i ked je to fakt ako o hladani v ihle v kopke sena)

a v tom je problem, potom to stiahnu z predaja, lebo menime sortiment :)

ale nevadi, najde sa nieco nove :) i ked asi nebude to hned a nezarucene lepsie, ale najde sa :) ina cesta niet :D

ojka

Ježiš bol už viac a viac rozčúlený drogovou situáciou na Zemi. Zvolal núdzovú schôdzku apoštolov a po niekoľkých hodinách sa dohodli, že potrebujú viac informácii. Takže apoštoli sa dobrovoľne rozhodli ísť dolu na zem a doniesť vzorky každej drogy. Po pár dňoch sa sa začali vracať:
- Kto je tam? - pýta sa Ježiš klopúceho na nebeské dvere.
- Tu je Pavol.
- Čo si doniesol, Pavol? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Hašiš z Maroka.
- Výborne, poď dnu.
...
- Kto je tam? - pýta sa Ježiš klopúceho.
- Tu je Marek.
- Čo si doniesol, Marek? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Marihuanu s Kolumbie.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Matúš.
- Čo si doniesol, Matúš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Kokaín s Kolumbie.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Jan.
- Čo si doniesol, Jan? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Extázu z Montrealu.
- Výborne, poď dnu.
...
- Čo si doniesol, Lukáš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- Speed s Amsterdamu.
- Výborne, poď dnu.
...
- Tu je Judáš.
- Čo si doniesol, Judáš? - otvoril mu Ježiš dvere.
- FBI!!! Ruky hore!!! Všetci k stene!!!

ojka

inko, to sa s ňou predebatovať nedalo, vraj nás ma veľa, a že jej to máme šikovno nosiť, aby to stihla ona prečítať, lebo že ona sa tomu nebude na poslednú chvíľu venovať.... taaaaaaak som zvedavá....
prvú kapitolu už mám, z tretej mám polovicu (tu si teraz trošku upravujem štylisticky ako mi ona pripomienkovala) a musím ešte polovicu tej tretej dopísať.... bude to zaujíííímavé ((:

lost

ale ano, firmy to robia vzdy a trh si to hold vyzaduje, ale tak nech robia VIP konzervativne serie pre ludi ako lost :D

lost

nienie, cukor MUSI chutit rovnako vzdy a za kazdych okolnosti :)

to mas ako pivo, vino, cokolvek, nemoze sa to menit :)

lebo trh.. nie lebo trh, lebo NAKLADY :D

vid coca cola u nas a v rakusku, u nas aspartman ci co a ta mrealny cukor..

myslel som, ze kvlaita isla dole (ale nie som si isty, kedze kazdy povazuje za kvalitu nieco ine)

ale to mas take, ako ine sladkosti :) sice neviem ake :D ale tak meni sa ich chut, pomalicky na nepoznanie k horsiemu.. ved teraz co chce EU brusnica zas one menit tie one cukry v sladkostiach, o 30% a viac minimalne..

a vyrobca to urobi tak, ze kazdy rok o 3% da dole cukor, do 8rokov to maju hotove..

a nie aby tam namiesto cukru nahrazky dali realny cukor, resp ten ktory je prirodnejsi (fruktoza ci co?)

kazdopadne, len som chcel nadavat, ze preco to kazia :P

tak nech daju dalsiu radu, ale nech mi nekazia chut :D

to je ako keby sa cukor menil, vzdy menej sladsi - ale rovnako skodlivy.

sialenstvo :) kocurkovo :D ilogical :P

[zruseny1]

:DDD
lost myslim, ze aj ty ako majitel nejakej znacky, firmy, vyrobku by si sa snazil veci z casu na cas menit a dat im novy smrnc :D
ved aj ty sam sa menis ..vzhladovo, povahovo, s tym nic nenarobis :)
vsetko sa meni..musis sa s tym zmierit :P :D

a kedze uz dristam tak je na case naozaj ist fuc :D
doviiii

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk