Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

aj si sa pokusala to s nou "predebatovat"- boze to je slovo...
no tak vela zdaru a pevne nervy, uh, tiez som prekvapena, lebo viem, ze si doteraz s nou bola velmi spokojna...taketo prekvapko, hmm..ale ved ty si sikovna, pre teba to bude malina:) kolko ti este chyba?

lost

jojo a ten krpec, jemu nevadi ani -20C :D ved beha a beha a behaaaaa tak zlahka, ze aj ten najlenivejsi clovek co nebeha a nebeha uzastne a zasne nad tym ako ten krpec beha a behaaa :D

ojka

noooo, lost, taká prechádzočka tiež nemusí byť zla.... ako sa tak dívam, tak u nás je - 16, tak to by prebralo i mňa ((:
si bol s bastianom vonku?

ojka

inko, ja som čakala na jej vyjadrenie 2 mesiace (niečo cez), aby mi povedala, že čo ďalej..... a teraz ma takto zošokuje, ako.... mala som ju rada, ale týmto si to u mňa kapánek pokazila...

[zruseny1]

preco si tvoja veduca ziada pracu tak skoro, no teeda... tak si sprav nejaky cajicek, zapal vonnu tycinku a snaz sa navodit si apson aku taku atmosku... nech ti to s tou DP rychlo ujde :))))

ojka

inko, nemôžem teraz tú DP odložiť, lebo o nejaký týždeň a pol to mám vraj celé odovzdať..... grrrr.... (ach, nerozčuľujem sa, nerozčuľujem sa, nerozčuľujem sa, nádych - výdych)
(: aj keď toho veľa neurobím, tak ma aspoň svedomie nebude hrýzť, že som sa na to vykaľala (:
ty máš ale ešte času ako čečiny a takisto i napísaných strán :D ty nestresuj (;

[zruseny1]

ojka ja tiez pocuvam dost, povedzme ze, zvlastnych veci :D
ked ti je zle, kasli na DP a oddychuj, ja som si tiez teraz otvorila pc, ze si k tomu znovu sadnem, ale ako vidis.... :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk