Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ja sa stavim, ze sa chut BEBE keksov za 5 rokov zmenila..

poznam to, kedze som ich 5 rokov nemal :)

teraz mi uz nechutia.. aj obal sa zmenil, kde pisu ze tam primiesali nejake "super prisady" ktore asi maju zlepsit chut, no do BEBE je to menej pouzitelne..

tak isto tie rakuske knusperkekse su nepouzitelne do BEBE, maju chut co sa neda jest, ked prezreju :)

svet je sice dynamicky, ale nechcem aby sa menila chut cukru tak rychlo :D

[zruseny1]

aj si sa pokusala to s nou "predebatovat"- boze to je slovo...
no tak vela zdaru a pevne nervy, uh, tiez som prekvapena, lebo viem, ze si doteraz s nou bola velmi spokojna...taketo prekvapko, hmm..ale ved ty si sikovna, pre teba to bude malina:) kolko ti este chyba?

lost

jojo a ten krpec, jemu nevadi ani -20C :D ved beha a beha a behaaaaa tak zlahka, ze aj ten najlenivejsi clovek co nebeha a nebeha uzastne a zasne nad tym ako ten krpec beha a behaaa :D

ojka

noooo, lost, taká prechádzočka tiež nemusí byť zla.... ako sa tak dívam, tak u nás je - 16, tak to by prebralo i mňa ((:
si bol s bastianom vonku?

ojka

inko, ja som čakala na jej vyjadrenie 2 mesiace (niečo cez), aby mi povedala, že čo ďalej..... a teraz ma takto zošokuje, ako.... mala som ju rada, ale týmto si to u mňa kapánek pokazila...

[zruseny1]

preco si tvoja veduca ziada pracu tak skoro, no teeda... tak si sprav nejaky cajicek, zapal vonnu tycinku a snaz sa navodit si apson aku taku atmosku... nech ti to s tou DP rychlo ujde :))))

ojka

inko, nemôžem teraz tú DP odložiť, lebo o nejaký týždeň a pol to mám vraj celé odovzdať..... grrrr.... (ach, nerozčuľujem sa, nerozčuľujem sa, nerozčuľujem sa, nádych - výdych)
(: aj keď toho veľa neurobím, tak ma aspoň svedomie nebude hrýzť, že som sa na to vykaľala (:
ty máš ale ešte času ako čečiny a takisto i napísaných strán :D ty nestresuj (;

[zruseny1]

ojka ja tiez pocuvam dost, povedzme ze, zvlastnych veci :D
ked ti je zle, kasli na DP a oddychuj, ja som si tiez teraz otvorila pc, ze si k tomu znovu sadnem, ale ako vidis.... :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk