Prečo ešte nespíte?

ojka

teda system, to čo za hity tu púšťaš :D ty si prípad :D ďakujem (;
och, ale ešte sa mi nepodarilo to rozhorčenie zo seba zmyť, hmmmm,.... chcelo by to ešte niečo na ukludnenie....

ojka

lost, tak to teda je (; už mi aj viacerí radili, že nech napíšem sťažnosť na vedenie, ale nejdem blázniť, nechcem si teraz nikoho pohnevať, ešte nemám DP schválenú a potrebujem i cez štátnice prejsť :D
system, tak to je super, že je už lepšie, to som rada (: mňa odvtedy, čo som mala tú nehodu a doondila sa mi tá chrbtica, i ma seklo tak som sa naučila i bez vankúšov spávať.... i terazm, keď mi je už lepšie, tak malé vankúšiky vyhadzujem od seba ((((-: a predtým som nemohla bez nich zaspať.....
jaj, padám ja asi do sprchy, )horúúúúca sprcha, hmmm ) musím zmyť zo seba to celodenné pohoršenie (((-:

system

cavte, ja len ze uz mi je lepsie :) asi viem aj od coho ma tak seklo, vysoky vankus, ked som chodil z intraku domov na vikend tak som este 2 nove vydrzal ( i ked nekedy ma bolela hlava) no teraz kedze je po skuskovom tak asi sa to vypomstilo. lebo ja vobec nesom zvyknuty spat na vyssom vankusi, na intraku mam taky asi 2 cm hruby :D tuto noc som si vimenil za tiez taky a rano ako znovuzrodeny :) teda nie zeby ma to prestalo boliet ale citim sa ovela ovela lepsie :) (vcera som ledva dychal a dens uz sa sviezo otacam) :D