Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Lost -no to my nevieme porovnat, ved sme este ani tvoju FB fotku nevideli, ukaz :DD a potom si tu realitu budeme iba domyslat :D.
A mozem iba dufat, ze fakt si o sebe nemyslis, ze si neatraktivny, lebo aj keby tomu tak bolo, mas taky dar reci, ze to je tvoja zbran. Co po krase, ked je dotycny tutmak... radsej mat mileho a intelegintneho zabavaca, tot moj nazor.

lost

Inkognito

vidis :D ty mas vzdy posob ako vyriesit ulohu :D ak nie frajerku, tak rovno mazelku :)

single = rozvedeny, to moze byt? :DP

bibisa no trafila si to ihned na prvy krat :D (skaredy :D :(((((((((( smula co uz :D )

ale, tie vase teorie :D zlakol, potom mama vyhnala, nevie mco je horsie :D hehe ale vid toto :

lh5.googleusercontent.com

no mozno aj ja som taky :D

dobra vila

Inko - fakt? Tak potom sa ospravedlnujem, to skor ja som tu sto rokov nebola a potom niekedy prificim, cosi napisem a letim, to asi preto som si nevsimla. Tak bru chut a az tu budes nabuduce, pokecame :)

[zruseny1]

bibisa ved ja mam pri nom taky materincky cit :D ale uz slabne lebo prednedavnom dovrsil konecne 23 :D

cau vila :D no vidis to, ja som sa ti tu minule zdravila a ty slepa? :D
ale musim uz padat pomaly, zhltnem obed a utekam na hodinu
bye :)

bibisa

ale co :D
vsetci ho tu branite ako vasho synatora..vsak ja som dobra na neho..len som sa ho narovinu opytala co je..a mozno ho uz mama vyhnala od PC :D alebo mu spadol ten slavne "rychly" net :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk