Prečo ešte nespíte?

ojka

čaruj inko, čaruj, verím, že to dopadne super, potom podaj hlásenie ((:
ooooch, tak mu to tepelne uprav a daj ochutnať, a nech nefrfle a basta (: ten môj zasa nezjedol nikdy "živú" zeleninu.... ale za tých pár rokov som ho naučila zjesť aspoň normálnu redkovku....
lost, noooooooooo, na tvojom mieste ale zeleninu s bebečkami nekombinuj, to si fakt neviem predstaviť... :D

ojka

inko :DDDDD tak to si ma pobavila s tou hopou , to musia mať riadnu romantiku pri sviečkach :D och, ale dosť bolo škodoradosti, nechcela by som tam byť (-:O
ale tak ja sa môžem zasa pochváliť, že čo máme okná v izbe, tak sú zvnútra zamrznuté a je v nich ľad, ha :D

[zruseny1]

ojka ja nemam biely jogurt, ved vravim ze zasoby su teraz skromne :D a do obchodu ma teraz nikto nedostane...a tepelne upravene paradajky su super, lenze vysvetli to tomu mojmu fajnovemu
no dobre, idem kuzlit :)

[zruseny1]

ojka, na hope nemajú elektrinu :D tak vsetc intrákovci behajú so svieckami, tak to musi byt v priestoroch tej starej haraburdy ozaj desive teraz :DDD

lost no vidis, ale stale budeme o par mesiacov vpred :D aj tak si nas benjaminek

ojka

nooo, paradajka paprika.... hmmm, tak bud to nakrájaj, daj do toho biely jogur, nejaké korenie a je :D
alebooooo to tepelne uprav, paradajky sú super, ked ich jemne opečieš a s oreganom posypeš (:
och, inko :D tak horieť šofér :D to hádam nie... akurat viem, že spoločnosť preplatila škody, čo niektorým vznikli (lebo na vine bol vlastne šofer, lebo na našu výzvu nechcel zastať, a ani hned po upozornení iných vodičov), šofér dostal padáka a zdvihli cestovné, lebo potrebovali si tú škodu nejak vykompenzovať.... ale odvtedy som tým busom nešla (-:O
ooooooo, tak ked vy dvaja sa môžte baviť na úrovni, tak i ja s vami, nie? :D

[zruseny1]

zo zeleniny tu mam paradajky a papriky :D
jej ale to co si pisala o tom vybuchu je strasne (ale smiala som sa na tom :D som precitala: jedneho pekneho dna zacal horiet sofer :D )

lost takze uz si tak stary ako ja, tak to uz sa mozeme bavit na urovni :D