Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

mam v spajzi zeleninu, ryzove cestoviny (ci kyho das) a syr a ruzove vino plus mam za ulohu spravit taliansky vecer :D a do obchodu do tej zimy ma dnes uz nikto nedostane...takze radte co z tych skromnych ingrediencii mam ukuchtit :DDD
nestacilo by len to vino podla vas? :D

ojka

www.youtube.com
inko, vidím, že i ty si si užila svoje...
ja ked som videla, že kolko ludí stojí v rade na obed, tak som si povedala, že radšej budem hladná a som sa otočila späť.... (-:O
a čo robí tvoja chrípka? dobre si to vyležala doma? už je lepšie?
zo mňa je po dnešnom dni taká zdochlinka, že mám pocit, ako keby na mna niečo liezlo... suuuper...

[zruseny1]

ojka pozeram, ze aj ty si sa dneska vdaka verejnej doprave riadne vytrapila
o dnesku by som mohla basnit hodiny, ale poviem iba tolko ze ked sneh, tak NIE V BA.
dnesok sa niesol v znameni, cakaj az kym nevystojis dieru
este aj na tom sprostom obede som cakala v rade 30 minut :D

lost vsetko najlepsieeeeeee, kolko to mas? uz 23 alebo este len 22?

ojka.

brrrr, ja taká zamrznutá ešte do školy utekám... a oni tam vôbec nekúria ////-: som tam zasa hodinu a pol v kabáte, šále a rukaviciach sedela.....

lost

no ja som doteraz ani netusil, ze aky je den, cize nie :) .. hold ja to uz asi od 20tich.. ok tak uprimne od 15tich... heh ok uprimnejsie nikdy :D neoslavoval :)
dalsi den , kvaziobycajny :)
ale neviem ,spravim si BEBE :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk