Prečo ešte nespíte?

ojka

inko :D tak mu povedz, nech skočí kúpiť i to krabičkové :D budete mať teplé vínko :D
ale noooooooooo, každá zelenina predsa pasuje ku každej cestovine (i ked netuším, čo to tam máš zač :D)

ojka

inko, tým výbuchom busu to u mňa všetko začalo :D
to bolo ešte v druháku, a do BA som cestovavala len dialkovým busom (albus-dvojposchodový), lenže jedného pekného večera začal na diaľnici horieť v batožinovom priestore a šofér nechcel zastaviť... vraj ten štiplavý dym sa nám len zdá (haha), nakoniec začali na autobusára na dialnici trubiť i autá, nechzastaví a to si v späťáku už všimol, že mu horí zadok busu.... rýchlo zastavil, otvoril kufor a študáci začali vyťahovať svoje veci.... ja so spolužiačkou sme vyskočili z busu ako posledné, môj batoh stihli vyhodiť ako posledný a potom to už buchlo,....niektorým tam zhoreli všetky veci.... takže ja mám také pekné zážitky z cestovania, no čo ti poviemm...
no a odvtedy cestujem len vlakmi a začínam to svoje "šťastie" prenášať už i tam :D
inko, a čo dobrého si si dala na obed, ked ti tak chutilo? :D
ja len dúfam, že to do zajtra vyspím (:
inak, ked si spomínala toho autobusára z 88, presne tam sa pod mostom rozčulujem,.... keby lialo, krupy či traktory padali, jemu to je jedno, nepríde na zastavku ani o minutu skôr....

[zruseny1]

som to precitala frajerovi a ten to pochopil tak ze mam uvarit to vino :D a uplne sa rozcertil, ze to mohol kupit krabicove vino :D ale ta zelenina sa k cestovinam nehodi ojka, to je ten problem :D

[zruseny1]

ja som zacala obedovat 10 min. pred koncom prestavky, este nikdy som tak rychlo nejedla :D
jezis to ake patalie boli na cestach? vybuch?

a co to co to? ide chripka na teba? uha, no ani by som sa necudovala, musis byt dobre z toho vlaku premrznuta
inak ja som tento rok este nebola zdrava..to je ale zistenie co? :D

ojka

inko, nie, ja som chcela ísť do našej budovy, ale rýýýýchlo som sa veru otočila...potom 15 min pred koncom obednajšej som si tam zbehla kúpiť aspoň horúci čaj,na zohriatie.... aj tak nezabralo, ešte teraz opekám zadok na intraku o radiator a stále mi je zima, grrr.....
uff, nooo, tiež si si včera pekne pocestovala... ja by osm mohla o tomto mojom "vydarenom" cestovaní napísať rovno i knihu....
zaačalo to výbuchom diaľkového busu na diaľnici, cez horiace vozne vlakov, hodinové meškania, spadnuté troleje, takmer autonehody... atď, atď... pre mňa je cestovanie zakaždým novým zážitkom, fakt...

[zruseny1]

ojka tak ja som dneska nadavala "iba" na mhd bratislavsku, ale vcera mi vlak meskal 160 minut, to bola tiez paradicka, takze uz viete preco tak neznasam cestovanie? :D
a dneska mala ist 88 o 11:05 z noveho mostu, ten bus tam bol uz prichystany...ale autobusar si radsej cital za volantom casopis, hlupaaaaaaaak... dosiel az pred pol, ja keby som mala taku insiu povahu asi by mu zaklopala na okno :D

a ty si cakala v rade na obed v starej budove?

[zruseny1]

mam v spajzi zeleninu, ryzove cestoviny (ci kyho das) a syr a ruzove vino plus mam za ulohu spravit taliansky vecer :D a do obchodu do tej zimy ma dnes uz nikto nedostane...takze radte co z tych skromnych ingrediencii mam ukuchtit :DDD
nestacilo by len to vino podla vas? :D

ojka

www.youtube.com
inko, vidím, že i ty si si užila svoje...
ja ked som videla, že kolko ludí stojí v rade na obed, tak som si povedala, že radšej budem hladná a som sa otočila späť.... (-:O
a čo robí tvoja chrípka? dobre si to vyležala doma? už je lepšie?
zo mňa je po dnešnom dni taká zdochlinka, že mám pocit, ako keby na mna niečo liezlo... suuuper...

[zruseny1]

ojka pozeram, ze aj ty si sa dneska vdaka verejnej doprave riadne vytrapila
o dnesku by som mohla basnit hodiny, ale poviem iba tolko ze ked sneh, tak NIE V BA.
dnesok sa niesol v znameni, cakaj az kym nevystojis dieru
este aj na tom sprostom obede som cakala v rade 30 minut :D

lost vsetko najlepsieeeeeee, kolko to mas? uz 23 alebo este len 22?