Prečo ešte nespíte?

ojka.

eeeejha,lostik nam ma dnes sviatok?meniny,narodeniny?tipujem narodky...tak vsetko najlepsie prajem i ja,a hlavne vela prespatych noci a podarenych bebe kolacov ((-:

lost

ouch ojka.. tak si daj aj nejaky horuci caj, snad to zdravie prekusne a "co ta nezabije, to ta posilni" :)

no prispevok dlhyyy :) az som myslienkami zabijal tie vlaky a odhrnacov ... to som zvedavy, ako ich zas mohlo "prekvapit" snezenie :)

ale hlavne ze je uz po tom vsetkom :)

martinmlm

:-)
Mne cesta do školy trvala tlakom 10hodín. A raz som chcel nájsť lepší spoj, a trvalo mi to "16hodín" a to ani nie cez celú slovákiu

ojka.

lost a ešte krasna si zabudol dodať :D diabolská kombinácia, muhahahaaaa
aaaaaaaale, mala som zasa "príjemnú" cestu do BA.... ale to je dllllllllllllllhy príbeh, heh
ešte som ráno ani nenastúpila na vlak a už meškal pol hodiny... vravím si fajn, som zvyknutá.... nastúpila som na vlak, lenžee sa v ňom vôbec nekurilo, okna, zrkadlá zamrznuté, tak som tam sedela 3 HODINY v kabáte, čapici, šál, rukavice... krása....
vravím si....stáva sa....
po troch hodinách sme pred Račou v nejakej džúre v poli zastavili vlakom a stále sme,... 1O, 20, 30 minút... vravím si fajn, stáva sa... teta sprievodkyňa nevedela čo sa deje, ... vravím si super... potom nam príde povedať, že pred BA niekde spadli troleje/vedenie akurát pred naším vlakom, že vlak sa nemôže pohnúť minimálne 2 hodiny odiať, vravím si TAK TO UŽ SUPER NIE JE... tak nám povedali, že bude najlepšie, keď vystúpime a pôjdeme peši ďalej....vravím si super
taaaaaaak sme vystúpili, a ja s veľkým naprataným batohom na chrbte, s notebookom v jednej ruke, kabelkom v druhej ruke brázdim si chodníček popri kolajniciach v tom mraze a vetre takú pol hodiny.... vravím si super, toto som už zažila môže byť aj horšie....
nakoniec sme peši došli nejakým zázrakom do Rače, vravím si hurá, civilizácia, do petržalky sa už nejak dostanem... lenže v živote som v rači nebola, tak sme sa pustili hľadať MHD, celí šťastní a premrznutí, že sme ju našli, sme šli na zástavku, ale samozrejme, spoje premávajú len ráno, na obed, ale doobeda nie.... vravím si super... ešte som mala tušáka, že tam chodia električky, tak sme šli hľadať električky, našli sme, SUPER, ... lenže za necelú 3/4 hodinu prišla až jedna, povypadávali spoje, cesty neodhrnuté, ČO DO HRACHU ROBÍ BRATISLAVA S OHRŇAČMI? načo su jej? nooo, tak sme sa všetci nezmestili samozrejme do jednej električky, tak som musela čakať neviem koľko na ďalšiu...keď som sa do nej dostala vravím si super, zachvíľu som na intráku.... lenže, nestihla som sa cez tých všetkých ľudí vymačkať von, keď som vystúpovala, tak som prešvihla svoju zastávku... vravím si super... z ďalšej zastávky som sa musela tackať cez celé staré mesto na Hodžovo, odkial mi šiel spoj do petržalky, ale samozrejme, MHD má kolabs v bratislave, tak som tam znova čakala minimálne pol hodiny na bus....
takže na intrák som prišla o pár hodín ako som chcela
som celá premrznutá, už cítim, že chytám hrdlo, pol hodiny som bola v sprche, nech sa dám do kopy, lebo o pol hodiny bežím do školy... a ešte sa mi nerozmrzli všetky prsty na rukách, tak teraz tak komicky ťukám do notebooku :D
a takto si ja po svete cestujem.... :D ako ja som zvyknutá pri sebe už na všeličo, ale vždy prekvapím novými zážitkami ((:
rozmýšľam, či som ešte na niečo zabudla..... ale myslím, že máte toho dosť na čítanie :D