Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, ja by som bola schopná tam ležať aj 30-60 min, ale to mi klopkajú na dvere už ostatní obyvatelia, že nie som sama doma a nech "vyklidím sál" :D
tak viem fakt relaxovať (:
a IDE SA ((:

lost

jasne treba

ale zavidim ti (nie skutocne, ale znie to dobre :D ) ak si vies na 20-30 minut vo vani oddychnut :) skutocne Vypnut :)
aj to je uspech :)

ojka.

a vieš čo, lost? veruže si aj doprajem... od zajtra zasa krutá realita v BA... tak si to doma ešte vychutnám (:

ojka

lost, tak tak, ja si tiež myslím, že sa tá kniha kvoli tomu všetkému ešte len zviditeľní, i keď si myslím, že to je už teraz dosť populárna tema...
inaaak, neviem, či to špatne vidím, či špatne vnímam, ... písal si, že idešš na večeru? :D to chcem vysvetliť, však bol len obed :D
www.youtube.com

lost

ten sudca je naopak GENIUS :D ha, ale extremne a absolutne KONTRAPRODUKTIVNY a na hodine psychologie evidentne chybal...

lost

ojka, ale vies co si ten retardovany sudca nevsimol a co mu uniklo a stale unika? :D

haha, skuste tri krat hadat ... heh so mzvedavy ci ta fraza niekomu napadne..

lost

vidite a ked som tvrdil (tu na fore), ze neexistuje sloboda slova - tak sa mi smiali :D

skoda ze uz neviem kto to bol, nechce sa mi to hladat..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk