Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

no ale postupne sa mi toho vybavuje viac a viac :D
ja si zase vzdy len tie konce pamatam a uz detaily a priebeh deja nie :D
ale neboj, keby som to pozerala s tebou, nepovedala by som ani ň :)
aj tak by som zaspala asi..to je bezne u mna
a zatial sa paci?nepaci?

ojka

inko, dobre, vidíme sa cez reklamu :D
oneeee, si domachrovala, keď si to nepamataš :D
ale keby si sedela pri mne a pamatala si to, a chcela by si to vykecať, tak by som mala asi ale ťažké srdce na teba, nemám rád, keď mi niekto kecá do filmov, ktoré akurat kukám.... (-:O

[zruseny1]

:DD mas ho rada? ja som zvazovala ci si to pustim, lebo hanksa praveze moc nemusim :D
ale pustila som si to nakoniec tiez..vdaka tebe :) inak som nemala sajnu co je v TV :)

aa neprezradim, lebo si to takmer vobec nepamatam, viem iba kto tam bol hlavný fičúz a to je cele co mi utkvelo v pamati..boool tooooo P....
:D
uvidime sa cez reklamu :D

ojka

inko, mám rada toho herca, tak ma to ťahalo pozrieť si (: ale kľudne koniec prezraď, ak ti to urobí radosť :DDD ja zvyknem závery filmov vždy aj tak zabudnúť takmer.... a krásne je na tom to, že môžem tie filmy pozerať znova a znova a vždy sa budem tváriť prekvapene :D

[zruseny1]

nevidela si to ojka? cize keby som teraz povedala ako to skonci, tak ta nahnevam co? :DD
ja som na tom bola v kine, celkom sa mi to pacilo, bola som spokojna :D iba koniec by som uplne zmenila :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk