Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

fajn, dnes už von nepôjdem, jak tam duní a fučí, to mám pocit, ako keby bolo vonku -20 :D
už budem len doma v teplúúúúčku... ale na druhej strane, taaaaaaaky pekny mesiac je vonku, a taaaaaaaaaake pekne hviezdy vidno((:
lost, no čo, bol si? alebo si sfajnovel? :D

lost

ojka

jj, a vies ze mas pravdu, ked som mal Bastiena na zaciatku, bol som s nim vonku kazde 2 hodiny prakticky (aj cez noc, v zime, v -20C ) .. a bolo to super osviezenie :)) a ani ma to neunavovalo :D az mi je niekedy divnô :D ze ... ze idem s nim len 3x von ...

ojka

hmm, mám chuť ísť ešte nachvíľu vymrznúť von :D
asi idem sestru odkopnúť na vlak....
oujeeeeeeeee
lost, ty bež zasa s krpcom von , uvidíš , jak dobre ti to padne (;

ojka

inko, mňa by inak naši mali tiež najradšej doma, každý deň, ale tak jednak precestovala by som pol dňa a pol peňaženky každý týždeň (((-: cesta mi trvá s medziprestupmi často viac ako 3 a pol hodiny len do BA. Ja inak veľmi rada cestujem,.... ale takto keď sa doma objavím na pár dní, tak som ešte viac vzácnejšia (-:O
lost, ďakujeeem ((: ja mám inak veľmi rada slnko, aj v BA, pozerávam takmer každé ráno východ slnka (vyzerá to fajn, i keď v popredí sa týči krásny slovnaft:D ) a doma zasa si viem takto vychutnať západ slnka... i priamo z mojej izby, ale tak noooo vonku je len vonku, o to väčšia to je paráda (; takže nabudúce všetci preč od PC a kukajte von, resp. choďte von (((-:

lost

wau :)
a o TOTO prichadza clovek kazdy den, ked vecer presedi za PC :)))
inac krasna fotka, ma taky hlbkoy nadych umeleckosti :)

ojka

lost, keď som sa vracala, tak už bolo -18°C (-:O
heh, ale dobre bolo.... hm, tak som doma na pár dni, a nik nechce isť so mnou von... čo sa im mám každých 5 min prosiť? tak som sa zobrala von sama (: a bolo mi dobre....
ale keď spomínaš to zapadanie slnka, tak napr. tooooo som dnes videla (:
i43.tinypic.com
kapanek slabšie rozlíšenie to je,... je to len mobilom cvaknuté (:

lost

no konkurenciu len v "blaznovstve" ze ides von v -16C len tak na prechadzku :D

v inom losta tazko nazvat konkurenciou :D

no uz sa mi ale paci, ze zapada slnko neskor, ved je pol siestej a stale trochu svieti :) parada, pretoze aj rano sa lepsie vstava :)

ojka

lost, neviem, nestopovala som to :D
ale cítim sa po tej prechádzke super, toto v BA nezažijem , heh (((:
lost, vidíš vo mne konkurenciu? to hádam nie :D
ale von sa prejsť môžeš s havom, to neuškodí nikomu (;

lost

wau ty si tam fakt bola hodinku a pol :D

no ojka :D ty si moj konkurent na mráz (tj -15C a menej) :D toto musim nejak napravit :D asi zoberiem Bastiena tiez von :)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk