Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

uaaaaaaaaa, ľudia, tam bolo super, môže každý banovať, že so mnou nik nechcel ísť (((-:
ešte som aj dvoch spolužiakov zo základky stretla, s nimi som nehodila reč už asi zopár rokov.....
super vymrzla, popozerala deti jak sa korčulujú na jazere, vychutnala západ slnka pri vode, no jakú romantiku som si ja len spravila, šikovná som ((:

[zruseny1]

bože môj ojka, nič neoblizuj, aj keď ťa to bude lákať :)) tak prijemný pobyt na čerstvom (hádam až moc) vzduchu
a ja by som rada ostala v BA dlhšie, lenže vieš, našim asi prenesmierne chýbam :D..ja viem, divné...tiež sa čudujem ako je to možné:)
no, a ja sa idem naparovať, chceš nechceš, musíš :D s vlastnou mamou sa neoplatí hádať :D

ojka

odchááádzam, a bude mi super, sa teším, môže všetci banovať d:
dúfam, že vonku nik neprimrznem, jak ten chudáčik školák včera či kedy o tú značku :D sľubujem, že nič oblizovať nebudem (-:O

ojka

inko, prečo teda v BA neostávaš dlhšie? ja to väčšinou ťahám na 2-3 tt, pokiaľ nemusím súrne kvoli niečomu domov odcestovať (: lebo tiež vy/balovanie nemám moc v láske....
tsssss, že? jakí leniví sú , vôbec nechce nik na čerstvý vzduch... pche....heh
lost, jasné, pošli ho :D ja chcem byť vonku aspon hodinku a pol , dve... ešte uvidím ((:
už som sa aj naobliekala, uff, je mi dosť horko :D

[zruseny1]

aj ja hladam dobrovolnika, potrebujem sa zbalit, jeeemine nechce sa mi nechceeeeeee... tyzden co tyzden balit a vybalovat, balit a vybalovat

ojka

hmmm mám chuť isť na von, zdravotná prechádzka, ... slniečko... nejaký dobrovoľník? lebo nik so mnou nechce ísť, vraj tam je zima a mrzne, neviem kam na také veci chodia :D veď je u nás len -16°C (((-:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk