Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

nevidim ziaden rozdiel :))
mozno v tej cole, ci fico ma rad vychladenu? :)

ojka a z coho ta bolel chrbat? to od toho incidentu alebo uz dlhodobo mas problemy?

ojka

inko, však som vystriedala toľko polôh :D neskôr som si začala už nejaké pesničky z mobilu púšťať :D jak pubertiačka :D
ale to som si neľahla, že idem spať... ale bolela ma chrbtica a točila hlava, tak som si ľahla skôr, než sa doma niekde vysypem na zem :D

[zruseny1]

nie nie, zajtra rano pôjdem, do jedenastej to stiham..za predpokladu ze vlak nebude meskat

wua a to si od desiatej do jednel vydrzala lezat? ja ked nezaspim do tristvrte hodiny tak sa prestahujem do obyvacky, pustim telku a spim :)

ojka

inko, jej, to si ma potešila, že lepšie (: to som rada.... uff, dve cviká... no aspoň si to hneď odbiješ... ja tento semester začínam našťastie až v utorok ((-: kedy teda odchádzaš do BA? dnes? (:
nooo, zaujímava noc preto, lebo ako "poslušný spáč" som si ľahla už o pol desiatej do postele (uff, lámem rekordy :D), ale nie preto, že mi sa mi chcelo spať, ale no, necítila som sa dobre, ale ešte o jednej som bola hore, a ráno sa zobudím, že 05:48, skoro ma kleplo :D ale aj tak som si ešte poleňošila v posteli, to ja rada ((:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk