Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, mi niečo hovor, a ja som taká, že ked vonku tma, ja by som len zívala a zívala :D
ehm, snáď i jeden "minivulgarizmus" prepáčite, ale tento transparent ma nenormálne dnes pobavil....
komu bude smutno a bude sa chcieť zasmiať, nech si to vždy prečíta....
i39.tinypic.com

lost

ojka.

no hej da sa :D ale po istom case to uz zacne nudit :D (myslim byt hore 21 hodin denne, kazdy den cely rok..) hlavne v zime je to nanic, lebo je z 3/4 tma :)

ale tak ano, ak clovek ma co robit, je tu super cas, hlavne ak to clovek vie vyuzit EFEKTIVNE :)))

ojka.

Maroooš, v lekárni na čierno? to sa jak dá? si tam mal niekoho známeho? však na to treba predpis.... či ako si to riešil? (:
ako, keď je mne už fakt že fakt blbo na nevydržanie, tak si tabletku od bolesti už šľahnúť musím, ale lieky na spanie fakt nechcem ešte....
možno už mám zblbnuté vnutorné hodiny, ale naučila som sa nejak fungovať aj so spánkovým deficitom, a niekedy to časom "dospím" ((:
inko,... hm, sa ti to zhoršilo? to ma mrzí //-: tak pekne to veru vylež v posteli, nerob doma žiadne šaškoviny, a nechaj sa doma obskakovať (: raz za čas má na to nárok predsa každý (:
george, no a kde bola chyba u teba? (;
ja už chyby tiež hľadám všade, ale čiastočne je vo všetkom, na čo som sa zamerala.... teda asi , ..možno.... heh....
lost, na to aby si zabil nudu v noci/ráno, tak na to nepotrebuješ výlučne niekoho...ked nie si unavený, tak začni niečo robiť, krížovky, upratuj, čítaj, počúvaj hudbu, kukaj telku, rob niečo monotonne (:
ja som si včera zača kresliť a taaaaaak dobre mi bolo, po dlhom čase som si našla čas i na takú aktivitu, už mi to chýbalo ((:

lost

mno cloveku teoreticky stacia aj 3 hod spanku (kludne aj v praxi, ale viac ako 1 rok som neskusal..) ale uprimne - tolko casu, je nuda pretoze.. kto by uz bol k dispozicii na zabitie nudy o 4-6 rano napr? :D svet je strasne divny, ked cely spi a len 1 clovek je hore ...

[zruseny1]

ja som tuto noc nespala kvôli upchatému nosu..tak teraz si podriemkávam, dokonca po dlhých dlhých rokoch sa snažím vyležať chorobu, uvidíme ako dlho vydržím

george303

šialenci :D
Treba to brat stej lepsej stranky ... Aspon mame viac casu v zivote :DD
Pravdupovediac aj ja som mal obdobie ked som aj tyzden nemohol spat , hladal som chybu v posteli, vo vankusi, v teplote izby, ale chyba je uplne inde ....

Maros75

ojka.......mas pravdu,ze maximalka jeden mesiac. Ja som si ich kupoval nelegalne v lekarni:) Ale upravilo mi to spanok a teraz ten dithiaden.......uplne staci:) Zaspim okolo 12tej a spim ako babatko az do takej osmej:)

ojka

maroš, hm, to je pekné, že si po tom rýchlo zaspal(: ale nemyslíš, že rok je dlho?nebol si na tom čiastočne závislý? však takéto lieky sa podľa berú cca mesiac a dosť... teda mali by.... či lekár ti ich aj naďalej povolil?

Maros75

ojka.....s.tilnox je cisto na spanok :)
Ja som mal bolesti.......mal som problem spat a ten liek mi pomohol.
Ved to skus .......rano sa zobudis plna elanu a chuti zit:) Vazne.:)

ojka

george, tak to je svätá pravda, to si nedovolím ani v najmenšom protirečiť :D
maroš, a ty si začal tie lieky kvoli čomu brať? bolesti? či len jednoducho spánok neprichádzal? (: