Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

mna tiez dost ludi okradlo, ci uz priamo alebo nepriamo.. avsak nikdy som sa nepomstil, nemienim s nimi marnit cas, ale ked mi raz prasknu nervy, wole to bude zazitok potom :D

lost

nj - myslim ze by pomsta mala byt za 1 za 2, tj. uroky - take na ponaucenie, lebo ak je trest nizky, jasne ze sa mi to MATEMATICKY oplati , napr - vykradnut banku, ale nie za 5 eur, ale za 5 milionov eur, peniaze skovam, odsedim si 5 rokov, teda dva roky, lebo budem dobrucky :) a tak mam 2,5mil za 1 rok - lepsie ako prezident :D

ale to je narocna tema :D

lost

system

pokial podvedeny lud bude len mavat rukami a nic nerobit (tj. adekvatne sa pomstit oko za oko (pozor! to nie je navadzanie na pomstu, to je striktny limit 1 za 1, nie 1 za 2+ ) to je jedno )

tak jasne ze sa tu bude darit podvodnikom, ale ak mu rozbijem nos (krvava pomsta, to som schvalne tak zvalicsil), tak si druhykrat rozmysli, ze bude podvadzat alebo nie..

ojka

lost, noooo, chleba, i to je jedna z možností, ale nenapadla ma, musím sa priznať :D
hmmmmm, mám chuť ísť robiť niečo kreatívne... čo s tým?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk