Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

no ja ti s tým asi nebudem vedieť pomôcť, v to by chcelo fakt nejakého odborníka....
kupuješ či predávaš? (:

system

uz mam po skuskach, mozem pisat bakalarku, a pripravovat sa na dalsie predmety v letnom semestri ... aaale, radsej by som napisal email, nechcem to tak verejne riesit, kto vie kto kazdy to tu cita :D

ojka

inko, nie :D keby som ich brala v euforii po 3, tak by som asi ďaleko nezašla :D v euforii som vyskúšala normálne po jednom a sedem poschodí, ale stále žiadna sláva :D
joj, tak to ti teda verím, viem ako sa cítiš... neseď teda stále pri PC, povystieraj kostru, choď sa von prejsť, alebo si doma pocvič,... ja už som mala toľkokrát nutkanie si zacvičiť, či doma, či v škole, ale sama cítim, že nemôžem naplno ///-: grrrrr.....
a už nepííííííííííííš tu DP, lebo sa budeš potom celý LS nudiť :D
zalez pod perinu a vypoť to, tak :D toť moje múdre slová :D
system, čau čau....hmmmm, tak so zmluvami veru moc dočinenia nemám,....a čo tam riešiš?
ako inak ide skúškové?

[zruseny1]

v poistovni robi laurina, ale ona myslim ma na starosti zivotne a nie nezivotne poistenie, takze neviem ci ti pomoze

system

baby, mam problem, ktora zvas to robila v poistovni, alebo sa vyzna v zmluvach a v tychto podobnych veciach ? rad by som sa o informoval o kupno predajnej zmluve ohladom auta.

[zruseny1]

tak to som rada, ze sa ti to lepší :) a ja som čakala, že v euforii po skuške budeš dávať schody rovno po troch:)))
ja, no ja si za to môžem sama, pretože cca tri týždne som nebola celkom fit, ani u lekára som nebola, musím si vstúpuť do svedomia a byť zodpovednejšia čo sa zdravia týka
v porovnaní s ránom mi je horšie, tak potroške si fufňám,
ale vieš že ako mňa bolia kríže? odkedy len sedím nad DP, tak veru nič moc, aj nohy ma strašne bolia od sedenia, ako keby sa mi neprekrvovali

ojka

inko, nooo, zajtra by som mala dobrať posledné (:
chrbát, no, hm, ako ono to je už oveľa lepšie, ale to vieš, už ho budem mať stále nachylnejší,... sem tam si vie ešte riadne potrucovať... ale za tento mesiac a pol som sa naučila uplne spať zasa bez vankúša a malých vankúšikov, tie sú všade okolo mňa a ja medzi nimi spím, jak kráľovná :D
a kolenoooo, no, futbal ešte hrať nemôžem :D cupitať cupitám, ale napríklad naposledy som šla v škole (1. krát od vtedy) peši zo siedmeho na prízemie aaaaa ešte to veru nie je ono, som si jak krava nadávala, či mi to už bolo treba trebať sa po toľkých schodoch, ale vtedy mi to bolo absolútne jedno, lebo som mala skúšku v indexe :D (: ešte to chce čas (:
hmmm, a ty ako? cítiš sa horšie ako ráno? dúfam, že ti to rychlo prejde, byť chorým je fakt blbé a otravné (;

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.