Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka tak aspon prezrad znamenie :)) ty budes podla mna ryba:)
inak co si sem hodila... ani mi to nepride divne... skoda no, je to smutne
ty si ho mala na ktorych prednaskach?

lost

a zazaloval by som sud, za poskodzovanie mojho casu (presne o tom o com ma byt ACTA) a poslal by som im fakturu na 45 000 000 eur, pretoze predpokladam, ze by si ju kupilo 3 000 000 slovakov a inych ludi, a kopia by stala 15 eur :D

ale mohol by to aspon na net zavesit :)

ojka

www.ta3.com
och, do hrachu, toto vie človeka tak naštvať, toto je fakt "demokracia slova".....
a pán Tom Nicholson je fakt špička v tom čo robí... bola som v škole na pár jeho prednáškach...
jemu tu knihu stopli, lebo sa ho všetci boja....
grrrrrrrrrrrr....

ojka

inko, nie, nie, neprezradím (-:O ale si staršie prázdninové dieťa ako ja ((:
bibi, tak hurá domov, a tak veru, neumrzni... i keeeeeed, neviem z ktorého kuta slovenska píšeš,... u nás bolo dnes ráno -24°C ....

[zruseny1]

kurnik takze som ten datum prezradila zbytocne? :D ja ze mi das nejake uzitocne rady do zivota, na ktoru svetovu stranu mam spat, kedy co robit, co jest...tss :D tsssssss :D
utekaj utekaj a neumrzni :)

bibisa

a ja som nepovedala ze to sem budem pisat co si o vas precitam v datume :D :D :D
idem ja het z prace.ked s ami konecne po 9 hodinach zohriali nohy tak sa musim zbalit a zas ist do tej zasranej kosi waaaaaaaa.
tak sa cavte sa a vsak sa tu istotne este stretneme ;)

[zruseny1]

bibisa, narodila som sa v posledny den raka :D takze ak chces konkretny datum musis trosku pohladat :D a potom cakam aku desivu charakteristiku si tu precitam :DDD
ojka sak povedz aj ty :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk