Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

bibi, ty si mladšie ucho? koľko máš rokov? (:
nieeeee, cez mail to nie je ono, nám je tu všetkým takto dobre,.... my sme tu taká jedna veľká "nespiaca" rodina... tu je vítaný každý (: i bibisa :D

[zruseny1]

ale no, tu je kazdy vitany bibi :D
co ja viem, aj jajka minule pisala, ze by sme sa mali s ojkou stretnut, ale uz sme si akosi takto zvykli :D

ojka

inko :DDDDD
ja z teba nemôžem... heh,... až tak moc si "potrpí na účese"? (((:
bibi, no hej, my sme s inko dvojičky ((: máme po 23 a jedna bez druhej sa nikam nepohneme :D
:DDDDDD

bibisa

boze to znamena ze ste starsie...hm :/

a preco ste si nevymenili mail a nepisete si mail?predsa len to je lepsie ked pisete takto dve ako ked sa k vam priplichti nejaka bibisa a potom vas tu otravuje :D

[zruseny1]

bibisa, my sme s ojkou dvojicky :D 23 mame :))
ojka ved ja viem ze to evickovanie bolo naschval, on sa tesi ked obcas ziarlim :) mna na tom nastvalo jedine to, ze zbytocne provokuje :D ved uz som mu aj pisala, ze by bolo lepsie keby bol plesaty, ved kazde dva tyzdne za nou chodi, curak jeden

ojka

bibi, však ja vieeeeeem, viem (: jedného pekného dňa sa dám trošku podstrihnuť, ja som o tom už dávno premýšľala (: len treba sa odhodlať...

bibisa

ojka
to ze s nimi nerobis vsetky tie veci ako si vymenovala neznamena ze ich nemas poskodene.cim su dlhsie tym su tazsie a tym zacnu byt take menej odolnejsie voci vonkajsim vplyvom.
takze povinne podstrihnut!!! :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk