Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

bibi, tak tak, ako písala inko, nemysli na to, nesústreďuj sa na to, keď to príde, tak to príde (:
inko, tak EVIČKA, ale tak vidíš, že to schválne tak napísal, aby si žiarlila, to vieš, i chlapi chcú byť obletovaní (;

bibisa

no vidis to ma az tak nenapadlo :D
ok od teraz nemyslim na to ze to tolko meska.nemyslim na to ze uz nech dojdu a nemyslim na to ze co ked to nedojde.

BOZE NECH UZ DOJDU!!!!priatel mi s tym pili nervy :D

ojka

bibi, ja ich mam dlheeeeeeeeeeee ((: dlhé vlasy (: ja si ich ani nefarbím, nežehlím, nefenujem nejak, tak ich moc poškodené nemám ((:
inko, ja keď budem mať jedného pekného dňa svadbu, tak tiež len nejakú malinku by som chcela (:

[zruseny1]

bibisa :D jaj, no cim viac to budes ocakavat, tym viac to bude meskat, to je zarucena vec :D:D radsej na to nemysli :D

[zruseny1]

hehe rec o svadbe? ja neuvazujem, nepotrebujem ale ked raz bude (nahodou) tak bude maximalne skromna

a nie, nikto ma nestrihal, moj drahy bol u kadernicky, a chce aby som ziarlila tak mi napisal : " vratil som sa prave od EVICKY " a za tym velikanskeho smajlika :D hlavne ze on ma kopu roboty ale na Evicku si najde cas, pche :D

bibisa

svadba nebude a ani deti dufam zatial nebudu.meska mi to nadhernych v nedelu 7 tyzdnou :D ale tak vysadilo som HAK tak predpokladam ze to bude tym.a ak nie tak niecim inym.
neocakavam nic co by ma mohlo sklamat keby som to az prilis ocakavala a neprislo by to :D

ojka

hmmm, ja mávam na kaderníčky tiež ťažké srdce, lebo mi odstrihnú vždy viac ako chcem.... naposledy cca pred 4 rokmi (-:O

ojka

bibisa, no aj svadba bude, aj deti budú, ... niekedy ((: no a ty čo? deti, svadba? hmmmmm?
no šefka bude mať svadbu na slovensku, lebo aj hostí bude viac zo slovenska a potom do konca augusta sa sťahuje do toho anglicka (:

bibisa

inko co ti ostrihala viac ako si chcela?? :D to je bezne u kaderniciek.

hej hej mam chut varit..ake nezvycajne u man vsak ze :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk