Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

bibisa

ojka
to ze s nimi nerobis vsetky tie veci ako si vymenovala neznamena ze ich nemas poskodene.cim su dlhsie tym su tazsie a tym zacnu byt take menej odolnejsie voci vonkajsim vplyvom.
takze povinne podstrihnut!!! :D

ojka

bibi, tak tak, ako písala inko, nemysli na to, nesústreďuj sa na to, keď to príde, tak to príde (:
inko, tak EVIČKA, ale tak vidíš, že to schválne tak napísal, aby si žiarlila, to vieš, i chlapi chcú byť obletovaní (;

bibisa

no vidis to ma az tak nenapadlo :D
ok od teraz nemyslim na to ze to tolko meska.nemyslim na to ze uz nech dojdu a nemyslim na to ze co ked to nedojde.

BOZE NECH UZ DOJDU!!!!priatel mi s tym pili nervy :D

ojka

bibi, ja ich mam dlheeeeeeeeeeee ((: dlhé vlasy (: ja si ich ani nefarbím, nežehlím, nefenujem nejak, tak ich moc poškodené nemám ((:
inko, ja keď budem mať jedného pekného dňa svadbu, tak tiež len nejakú malinku by som chcela (:

[zruseny1]

bibisa :D jaj, no cim viac to budes ocakavat, tym viac to bude meskat, to je zarucena vec :D:D radsej na to nemysli :D

[zruseny1]

hehe rec o svadbe? ja neuvazujem, nepotrebujem ale ked raz bude (nahodou) tak bude maximalne skromna

a nie, nikto ma nestrihal, moj drahy bol u kadernicky, a chce aby som ziarlila tak mi napisal : " vratil som sa prave od EVICKY " a za tym velikanskeho smajlika :D hlavne ze on ma kopu roboty ale na Evicku si najde cas, pche :D

bibisa

svadba nebude a ani deti dufam zatial nebudu.meska mi to nadhernych v nedelu 7 tyzdnou :D ale tak vysadilo som HAK tak predpokladam ze to bude tym.a ak nie tak niecim inym.
neocakavam nic co by ma mohlo sklamat keby som to az prilis ocakavala a neprislo by to :D

ojka

hmmm, ja mávam na kaderníčky tiež ťažké srdce, lebo mi odstrihnú vždy viac ako chcem.... naposledy cca pred 4 rokmi (-:O

ojka

bibisa, no aj svadba bude, aj deti budú, ... niekedy ((: no a ty čo? deti, svadba? hmmmmm?
no šefka bude mať svadbu na slovensku, lebo aj hostí bude viac zo slovenska a potom do konca augusta sa sťahuje do toho anglicka (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk