Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nooo, šefka sa cez leto vydáva a sťahuje sa do anglicka (: taaaaaakže u nej koniec
no vidíš, ale tak u teba to vyzerá sľubne, tak budem držať palce, aby to super dopadlo, tiež som zvedavá, čo to bude... ((:
uff, ja bych mala vlastne písať ešte aj diplomku, len nechcem ďalej zbytočne písať, kým mi tu časť predtým neodklepne, aby som to mala isté (:

bibisa

ahoj volam sa bibi a uz je to 5 hodin co som si nedala ani kvapku alkoholu :D

uz sedim.takze rozobera sa vsetko?ok zacnem:
o autach vela neviem.nebavia ma a mozno to bude aj tym ze nemam vodicak a tym padom ani auto :D
o chlapoch?mam priatela uz to bude nejaky ten piatok co sme spolu.inak tu na slovensku je velmi malo "pouzitelneho materialu" :D
praca?robim v logistike.momentalne mame malo roboty a ulievam sa zo zakladania do sanonu ale dnes to musim zalozit aj keby padali snezne pluhy :D
skola?tu som uz skoncila.bude to nejaky ten piatok :D som vyucena kadernicka ale ze by ma to nejak strasne bavilo nemozem povedat ;)
jedlo?milujem jedlo.zjem vsetko co nezje mna.a obzvlast vsetko co je sladke.rada varim ale este radsej peciem.akurat pozeram ze mam na stole este polku kolacika tak ho symbolicky zozerkam ked uz o tom tak hovorim ako milujem jedlo :D
este nejake otazky ci uz sa automaticky mam zapojit do momentalnej temy? :D

[zruseny1]

vidis, este ze hovoris, ved mne maju volat po statniciach ohladne toho manazerskeho miestecka :DD no na to som velmi zvedava :D aki su iniciativni, az sa mi to nezda..tak ak neskoncim ako bankarka aspon nieco budem mat v zalohe

cau bibisa, no mohla si k nam uz aj davnejsie zavitat :) ty si taka vesela kopa, pod sadkaj si :D

ojka a preco tam nemozes ostat aj dlhsie? sefka da priestor inemu studentovi?

ojka

tiež 4 roky, vy ste tiež takí januároví(:
noooo, tak chcela som tam ostať aspoň do konca prázdnin, ale tak po štátniciach sa poobzerám po niečom inom (: bude o skúsenosť naviac (;
štátnice by neboli problémom, o tom som vedúcu už dopredu informovala, že budem "odstavená" (-:O no čo , nejak bude....
inkooooo, neboj, však i ty si šikula, podchvíľou ťa niekde zháňajú, určite si niečo dobre uchmatneš, hádam nestvrdneme na úrade práce (((-:
och, áno, pesničky.... tie teraz môžem,... juj, a vonku je také pekné slniečko, a nik sa so mnou nechce/nemôže prejsť, vraj je vonku zima, no toto,... však je iba -15°C. Hm, sa naštvem a pôjdem sama :D

[zruseny1]

endorfiny? no mne staci jedna dobra pesnicka a endorfinov mam aj na tyzden :)

ojka a tu pracu si chcela mat aj po skole? ved aj tak asi nebudes mat cas cez statnice, potom si ved najdes nieco, myslim ze s tvojim odborom to nebude problem, vas potrebuju skoro vsade :) lenze co jaaaaa? :D

ojka

inko, ďakujem, zlatá si (:
no však možno utrasie, sama neviem, čo bude... i keď 4 roky, sú veru 4 roky....
vy dvaja ste spolu už ako dlho? (:

ojka

inko, noo a ešte som sa dozvedela, že prácu mám istú len do konca juna.... tak to tiež moc nepotešilo....
heh, no nič, treba sa pozbierať odznova na nohy, lebo depkovských a uplakaných nálad som mala posledný mesiac už dosť ((:
inko, ja inak tvrdím, že lost porušuje tie predpisy kvoli adrenalínu.... možno mu to uvoľňuje v tele endorfíny šťastia :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk