Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

juj ojka, tak verim ze sa rychlo vsetko utrasie, aj zdravie, aj psychika aj vsetko odtatne...
no 4 roky je dost, mozno sa este date dokopy casom, hm? nehadz flintu do zita, predsa len, zahodit telativne dlhy cas straveny spolu.... hmm... smutne no

[zruseny1]

lost ale strata za prekracovanie rychlosti je opravnena :D
kdezto my sme s ojkou hovorili o strate ako moznom "nastroji" na zlepsenie motivacie :D
vlastne, aj v tvojom pripade by sa malo jednat o motivaciu dodrziavat predpisy...z doposial neznamych pricin ale stale nevieme preco mas slabost pre ich porusovanie :)))

ojka

inko, nevadí, nechaj tak,však si nevedela.... ja som sa s tým nikomu nejak "nechválila" pokiaľ sa nik neopýtal... ani spolubývajúcim....
to vieš, ako som pred pár dňami spomínala, keď sa niečo kazí, tak všetko a poriadne...
za tento posledný mesiac sa toho veľa zomlelo, preto som bola zo všetkého tak psychicky i fyzicky paf (možno preto dnes po dlhej dobe konečne normálny spánok)...
4 roky v čudu, tým pádom žiadne konkrétne plány do budúcna, posledný mesiac sa mi tiež riadne doondilo zdravie, dosť bolo toho i v škole.... tak to šlo už jedno s druhým, ruka v ruke....
ale verím, že časom bude všetko lepšie,... ja som nenapraviteľný optimista (:

[zruseny1]

bývalý? ojka čože? ježiš, ja som ani len netušila, veď to nebolo na tebe badať, ach ja hlúpa, načo som sa pýtala, sorry, aach

ojka

lost, ty máš veľmi rád adrenalín, že? ((: och, že 200 km... pud sebazáchovy ti nič nehovorí? dúfam, že tak jazdíš, len keď sú prázdne diaľnice ....

lost

idem radsej pre karfiol :D snad nebudu merat :D (sranda, lebo na useku TT-BA meraju kazdy den, a nikdy ma nezsatavili, buhahaha, normalne sa citim ako dieta stasteny :D v tomto ohlade :D ale uz mam strach, ze mi to statie raz musi dojst :P )

lost

heh, no mne za 200kmh hrozi strata vodicaku a neviem kolko stoviek eur :)

myslis ze jazdim 130? :P

(vcera som takto isiel, a ze policajna dodavka, nEEEEEEE,,, tak som zisiel z dialnice hned ak oto bolo mozne, len tak keby nahodou (neviem si predstavit, kde mohli mat komplicov, co by ma zastavili, proste neverim ze by sa dalo uniknut takymto skolskym trikom, ze odbocim :D a pohladnice sa este neposielaju, ci ano? kazdopadne VTIP je v tom, ze som isiel do nejakeho bodu X a nemal som GPS a VDAKA tomu ze som sa zlakol a odbocil - odbocil som na tom najidealnejsom mieste (kde by mi GPS kricalo odboc, AK by som ho nezabudo lzpanut :D ) tomu hovorim STASTIE V NESTASTI :D:D:D tazko sa to opisuje :P no celkom nahoda.. nechapem, lebo ak by som neodbocil, meskal by som...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk