Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, noo a ešte som sa dozvedela, že prácu mám istú len do konca juna.... tak to tiež moc nepotešilo....
heh, no nič, treba sa pozbierať odznova na nohy, lebo depkovských a uplakaných nálad som mala posledný mesiac už dosť ((:
inko, ja inak tvrdím, že lost porušuje tie predpisy kvoli adrenalínu.... možno mu to uvoľňuje v tele endorfíny šťastia :D

[zruseny1]

juj ojka, tak verim ze sa rychlo vsetko utrasie, aj zdravie, aj psychika aj vsetko odtatne...
no 4 roky je dost, mozno sa este date dokopy casom, hm? nehadz flintu do zita, predsa len, zahodit telativne dlhy cas straveny spolu.... hmm... smutne no

[zruseny1]

lost ale strata za prekracovanie rychlosti je opravnena :D
kdezto my sme s ojkou hovorili o strate ako moznom "nastroji" na zlepsenie motivacie :D
vlastne, aj v tvojom pripade by sa malo jednat o motivaciu dodrziavat predpisy...z doposial neznamych pricin ale stale nevieme preco mas slabost pre ich porusovanie :)))

ojka

inko, nevadí, nechaj tak,však si nevedela.... ja som sa s tým nikomu nejak "nechválila" pokiaľ sa nik neopýtal... ani spolubývajúcim....
to vieš, ako som pred pár dňami spomínala, keď sa niečo kazí, tak všetko a poriadne...
za tento posledný mesiac sa toho veľa zomlelo, preto som bola zo všetkého tak psychicky i fyzicky paf (možno preto dnes po dlhej dobe konečne normálny spánok)...
4 roky v čudu, tým pádom žiadne konkrétne plány do budúcna, posledný mesiac sa mi tiež riadne doondilo zdravie, dosť bolo toho i v škole.... tak to šlo už jedno s druhým, ruka v ruke....
ale verím, že časom bude všetko lepšie,... ja som nenapraviteľný optimista (:

[zruseny1]

bývalý? ojka čože? ježiš, ja som ani len netušila, veď to nebolo na tebe badať, ach ja hlúpa, načo som sa pýtala, sorry, aach

ojka

lost, ty máš veľmi rád adrenalín, že? ((: och, že 200 km... pud sebazáchovy ti nič nehovorí? dúfam, že tak jazdíš, len keď sú prázdne diaľnice ....

lost

idem radsej pre karfiol :D snad nebudu merat :D (sranda, lebo na useku TT-BA meraju kazdy den, a nikdy ma nezsatavili, buhahaha, normalne sa citim ako dieta stasteny :D v tomto ohlade :D ale uz mam strach, ze mi to statie raz musi dojst :P )

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.