Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka veď to je to isté :)
lost presne takto som to myslela: hrozba v zmysle pokuty, alebo rizika, ze ak nieco pobabres, uz si ta do projektu/prace/spoluprace nevyberiem

a ozaj, tvoj frajer tu skusku spravil? ci on ma iny odbor ako ty?

ojka

inko, ja som si z poslednej skúšky zasa zapamatala, že motivovať ťa môžu peniaze a sankcie :D
ale neber mi ilúzie, že som dokazala motivovať losta, znie to tak fajn :D

ojka

lost, ja som strašne ale strašne submisívny typ človeka a to fakt vo všetkom takmer (teda pokiaľ mi nakoniec neprasknú nervičky, tak si dupnem, poviem a spravím svoje,...), neviem si predstaviť, že by som mala niečo/niekomu šéfovať,... ale raz keď vyrastiem, ktovie (:
ale ak som ťa zasa k niečomu motivovala tak som len a len rada((:
inko, nooo, ja som chcela ísť dnes tiež do ZA, ale ehm, medzi tých ľudí sa mi nechce (: tak som poprosila ocina, nech tam vybaví miesto mňa niečo, keď tam už bude....
hej, ja som inak so štupľom doma, robím čajíky, ovocne "bomby", chvíľu sa s ňou pohrám, obed som robila a tak , už som aj ten bordel v kuchyni poupratovala, tak to vyzerá lepšie :D
ale plány na víkend ešte vobec nemám, asi nič horibilného, a budem sa psychicky pripravovať na nový semester (-:O

lost

ojka

no tak, ze vies dobre motivovat, napr s tym karfiolom :D ais sa obujem a idem nejaky kupit :D a vecer bude svet krajsi, pretoze karfiol vyprazany som nemal vyse pol roka asi, nepamatam uz ani :D

no ale ak ti ide motivacia ludi, tak preto mi napadlo ze sefka :D

[zruseny1]

ojka, no moje plany? nič moc, ľava nozdra trochu štrajkuje, mala som ísť do BA..ale zhodli sme sa s frajerom, že nebude rozumné ak sa JA budem v čase protestu motať po Bratislave bez dozoru :D
takže ešte dneska oddychujem a zajtra vyrážam :)
a ty čo porábaš? staráš sa o chorú sestru?

ojka

lost, no mi k vyprážanému karfiolu mávame zemiakovú kašu...
ale vieš aká kaša je dobrá? keď si to do nej pridáš ešte trošku nadrobno podusenú cibuľku a ozdobíš i tými zelenými pokrájanými cibikmi ((:

lost

no nie ale takmer som sa zadusil od smiechu, v tom dobrom samozrejme :)))

inac ojka ty budes v budunosti šéfka? (myslim sefovat niekomu)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk