Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

heh, no mne za 200kmh hrozi strata vodicaku a neviem kolko stoviek eur :)

myslis ze jazdim 130? :P

(vcera som takto isiel, a ze policajna dodavka, nEEEEEEE,,, tak som zisiel z dialnice hned ak oto bolo mozne, len tak keby nahodou (neviem si predstavit, kde mohli mat komplicov, co by ma zastavili, proste neverim ze by sa dalo uniknut takymto skolskym trikom, ze odbocim :D a pohladnice sa este neposielaju, ci ano? kazdopadne VTIP je v tom, ze som isiel do nejakeho bodu X a nemal som GPS a VDAKA tomu ze som sa zlakol a odbocil - odbocil som na tom najidealnejsom mieste (kde by mi GPS kricalo odboc, AK by som ho nezabudo lzpanut :D ) tomu hovorim STASTIE V NESTASTI :D:D:D tazko sa to opisuje :P no celkom nahoda.. nechapem, lebo ak by som neodbocil, meskal by som...

[zruseny1]

ojka veď to je to isté :)
lost presne takto som to myslela: hrozba v zmysle pokuty, alebo rizika, ze ak nieco pobabres, uz si ta do projektu/prace/spoluprace nevyberiem

a ozaj, tvoj frajer tu skusku spravil? ci on ma iny odbor ako ty?

ojka

inko, ja som si z poslednej skúšky zasa zapamatala, že motivovať ťa môžu peniaze a sankcie :D
ale neber mi ilúzie, že som dokazala motivovať losta, znie to tak fajn :D

ojka

lost, ja som strašne ale strašne submisívny typ človeka a to fakt vo všetkom takmer (teda pokiaľ mi nakoniec neprasknú nervičky, tak si dupnem, poviem a spravím svoje,...), neviem si predstaviť, že by som mala niečo/niekomu šéfovať,... ale raz keď vyrastiem, ktovie (:
ale ak som ťa zasa k niečomu motivovala tak som len a len rada((:
inko, nooo, ja som chcela ísť dnes tiež do ZA, ale ehm, medzi tých ľudí sa mi nechce (: tak som poprosila ocina, nech tam vybaví miesto mňa niečo, keď tam už bude....
hej, ja som inak so štupľom doma, robím čajíky, ovocne "bomby", chvíľu sa s ňou pohrám, obed som robila a tak , už som aj ten bordel v kuchyni poupratovala, tak to vyzerá lepšie :D
ale plány na víkend ešte vobec nemám, asi nič horibilného, a budem sa psychicky pripravovať na nový semester (-:O

lost

ojka

no tak, ze vies dobre motivovat, napr s tym karfiolom :D ais sa obujem a idem nejaky kupit :D a vecer bude svet krajsi, pretoze karfiol vyprazany som nemal vyse pol roka asi, nepamatam uz ani :D

no ale ak ti ide motivacia ludi, tak preto mi napadlo ze sefka :D

[zruseny1]

ojka, no moje plany? nič moc, ľava nozdra trochu štrajkuje, mala som ísť do BA..ale zhodli sme sa s frajerom, že nebude rozumné ak sa JA budem v čase protestu motať po Bratislave bez dozoru :D
takže ešte dneska oddychujem a zajtra vyrážam :)
a ty čo porábaš? staráš sa o chorú sestru?

ojka

lost, no mi k vyprážanému karfiolu mávame zemiakovú kašu...
ale vieš aká kaša je dobrá? keď si to do nej pridáš ešte trošku nadrobno podusenú cibuľku a ozdobíš i tými zelenými pokrájanými cibikmi ((:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk