Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

:))
ojka ja som ich mala tiež na jednej skúške, plus od sestry som dostala také lepšie legíny a dôrazne ma upozornila "nieže si urobíš na nich očká, nieže sa volakde zachytíš, drahé boli jak šľak" tak som musela sľúbiť, že si dám na ne extra pozor...
mala som ich raz na skúške- na tej brutálnej- kde som od deviatej do 16tej čakala na rad :D a ako som čakala a sedela, tak som si od nervozity šúchala rukami stehná :D celých sedem hodín som to robila :D legíny mám teraz samý žmolok :DDDD ale hlavne že skúšku mám v kapse, ŇE? :D

takže aj ty minišaty? tuším majú naše maminy rovnaký vkus :)

ojka

www.youtube.com
inko :D to máš zlatú maminu :D
ja som inak toho roku dostala od ježiška tiež také zimné minišaty, nosievala som ich na skúšky :D
noooo, karfiol, časť z neho vypražím, taký je najlepší a najjednoduchší :D a čas urobím zapekaný s cestovinami a so zeleninkou, mňami, mňam ((: teda, no, ešte uvidím...
lost, tiež karfioluješ? :D no ale to vieš, ked je človek hladný, tak musí priniesť aj nejaké obete v podobe špinavého riadu napríklad :D

[zruseny1]

ano, je s tym babračka:) nám to kedysi rástlo v záhrade v hojnom počte, ale moc často sme to nejedávali... mamina porozdávala susedám a rodine a bolo :D takže ani nie sme naučení ho pripravovať. ale súhlasím, že vyprážaný chrumkavučký je super :)

lost

Inkognito

mne sa tiez zda, ze vyprazany je da best :) ale tolko prace s vyprazanim, nestoji mi to za to :D
vazne, musim zaspinit 3 misky.. 2 taniere, tolko obalovania :(
a 1 "hlavu" som schopny zjest na jeden obed :) cize na to by som musel najat kuchara :P

lost

ojka

sakra :D

KARFIOL!!!

preco hadam brokolicu, ked sa mi prave teraztiez vari (ci skor dusi, ja neviem:P) karfiol? :D

a inac, ako velke maju byt tie karfioly? myslim ze ci napr 3 take vacsie (ako na vyprazanie, priemer 5cm) a tak dusit, alebo skor 20 mensich, napr priemer do 2cm a tak ? :) ci kazdy ako chce?: :D

[zruseny1]

ja mam rolakov kopu, kazde Vianoce dostavam nejaky od maminy, aj ked vie, ze si to neobleciem...a teeeeento rok, cudujsasvete mi kupila take zimne minisaty (!!!) :D

jeeej kveetak sme tu davno nemali :D vyprazas, ci co s nim? co sa da vlastne este s karfiolom, mne nejaky duseny nechuti

ojka

nie, nie, nik neuhááááááááááádol, i keď i ja by som si dala radšej tú vašu brok-brok :D karfiol bude (:
inko, ja tiež nerada nosím roláky :D rozmýšľam, či najaký vlastne v skrini i mám :D no tak aspoň pekne do teplúčka, čajíky a liečime, liečime... (;

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk