Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, ak nabudúce urobíš nejakú inú príchuť toho pudingu (že nebude čisto len vanilkový), tak podľa mňa sa nič hrozne nestane, keby si i tú kávu skúsil (:
ale ak sa to nepodarí, tak som nič nehovorila :D

lost

no nechcel som riskovat :D

rozmyslal som do mlieka
ale islo mi len o to, aby to bolo vlhke, ale tak jasne, nabuduce skusim caj :)

ale krem je z praskoveho cukru, masla kockoveho a mlieka (puding a van.cukor)

myslis ze caj, alebo kapucino , alebo ine na to bude OK, chutovo ci to bude ladit? :)

alebo co by si na tomto recepte zmenila (kludne modifikuj aj krem ak ti nieco napadne:) )

ojka

lost, a prečo si to namačal do vody? nemohol si dať radšej čierny čaj? kava? kapučíno?
voda....hm.... tá je bez chuti :D

lost

vyhram vyhram nad bebe vyhram..

skusil som to prepichnut so sparatkom a su makkucke uz :) ale nie dostatocne, ale rozhodne to ide dobrym smerom..

tie ktore som jednoducho namocil dovody.

a tie druhe nic moc, ale uvidime rano..

porazi ma, ak je trik v tom, ze namocit do vody...

hehe to je ako keby .. ja neviem :) proste uplne ze "riesenie" ... namocit do vody... heh... a ja sa s tym hadrcore kaslem s upravou receptu a zhananim specialnych mliek a milion sposobov a pokusov :) vtipne no ... ale vyhravam vyrhavam :P

ojka

inko, jasné, že som to preplakala, tomu ver, tetuľa vyšla von s indexmi a rozdávala nám ich,... ja som ten svoj otvorila a začala plakať, a všetci na mňa, že čo sa deje, že či vyrazila aj mňa, či som to spravila a ja som sa zmohla iba na gesto "palec hore" a spokojne som si plakala dalej (((: ale kamarati takí zlati, prišli za mnou, i so spolužiačkami, ma tam vyobjímali a bolo mi dobre ((:
bc. štátnice som až tak moc neprežívala, i keď tiež sme mali zhodou náhod v komisii túto tetuľu... (-:O
uvidíme na tohtoročných :D
oooo, lost, ja som bola tvojou inšpiráciou? tak to jaká pocta pre mňa, tak potom o to viac dúfam, že sa to bebepapaníčko podarí (: lebo boty jesť, hm, no čo ja viem, to by mi asi nechutilo a tebe tiež nie :D

[zruseny1]

lost ved ja viem co je ciel :D len..otazka je ze: kedy :D
ojkaaa? nespravime lostovi jeden bebekolac? :) ja bych mu uz tak dopriala

dobre vazeni, majte sa krasne:)

lost

no ciel dosiahnem ked sa naranajkuem BEBE :)

thats it..

7,14 = 25/350 :D ale 7,14 vyzera byt zaujimvejsie :D

ojka, no ciastocne dost si bola inspiraciou.. ze si doniesladobre spravy zo skusky :) tak som to chcel dobehnut a tiez "uspiet" a nie "fail" v BEBE ako minule :D i ked ja mam obtiaznost ultra-lama-easy a ty kapanek-hardcore :)ale tak :D ina liga, nevadi :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk