Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Hmm, tak drim vsetky prsty a dufam ze budu dobre spravy :)
A presne tak - ked bitka este nie je prehrana, tak este flintu nehadzat :)

ojka

lost, šanca tam je taká malilililililinká, ale predsa tam ešte je, preto nehádžem flintu do žita, ale miestami ma prenasledujú už fakt strašidelné myšlienky....

lost

ejha, ak by si to dal cez madarsko cez dialnice (neviem ako benevolentny tam je policajt, ak ma nameria v 200) tj zaokruhlime na 600km ... stale sa to neda pod 4 hodiny sa obavam :(

hold, potom uz len lietadlo :D a kufor plny ryze :D

ojka

lost, zajtrajšieho krásneho dňa sa dozviem, či pôjdem vlastne normálne na štátnice.... uuuuuufff, ach... hlboký povzdych, vidím to ešte horšie, jak to je.... no nič to....
stáva sa aj horšie...

lost

hmm 500km za 5,5hod?

mne gugl pise 6hod a 9minut...
( on asi pocita 120kmh na dialnici kde je 130kmh, co moze byt realna priemerka pri legalnej jazde)

on to robi dost natesno, ale tak ZA-BA sa da velmi rychlo - ak nenameraju :D mozno za 1hodinu..

no a potom za zilinou acina zabava :D ja som bol najdalej v presove, no ale tam sa nedalo rychlo.. ak by boli cesty prazdne tak vtedy to ujde.. ale 1 kamion a koniec..

napr TT-presov mi pise 4:16 ale ja som to pohodovym* tempol spravil za 3:30...

(*mozno by mi nezobrali vodicak, ak by som mal stastie)

chcelo by to viac dialnic :) budem volit FICA :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk