Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

no ja by som nadaval na to, ale to som kupil u takmer pri viedni v bille (v rakusku teda) :/

a takto.. asi preto bola akcia 1+1 zadarmo :D

ale esteze som si to vsimol !!!

a sranda je ze.. OBE polkilove brokolice, jedno uz dost, sice neviem, mozem odfotit, ci to je fakt plesen, mozno nie ale vyzera tak (ako keby PRACH, husty prach, to je plesen ze ci nie? ) posme foto do 5 minut...

tak som si spravil alternativnu veceru :D i43.tinypic.com uz je po nej :)

dobra vila

lost, ani nevrav, mne takto splesniveli citrony!! Tiez po dvoch dnoch! Uz som fakt n*srata, co za tovar sem dovazaju!! Hlavne ze ich striekaju zvonka farbivom, aby boli pre spotrebitela vabnejsie...fakt uz nemam komentar. Samy patok. A s citronmi som si kupila aj kokos, otvorila som ho a stava asi tak za par malych lyziciek, skysnuta a husta pomaly ako vajickove bielko...slo to do smeti, aj kokos zvnutra bol pokazany. Nech idu...

lost

bing nein zly, pokial pouzijes bezne bebe keksy z bezneho obchodu, ja som tam mal ine keksy..

inac dnes som este nenadaval ze? :)
tak ************************ preco mi splesnivela brokolica ?! v chladnicke ! za 2 dni !

[zruseny1]

lost to nie je kremom!!!! ale tymi keksami..schvalne, urob to nabuduce s klasickymi :) neboj sa, tvoja alergia to prezije :))

lost

asi som mal dao o 25g menej masla a o 25ml viac mlieka :D ha :D

i ked mam este tak na 10 pokusov uz sa mi nechce :D

ale inac, este to nie je stratene ;) podla mna to do 24 hodin dozrie :P este som to nevyhodil :) i ked mam milion chuti to totalne znicit :D z psych. hladiska by to snad pomohlo :D za to by to stalo :D (kto nerad nicil hrad z piesku? :D )

lost

no ale faaaaakt

nie je fyzicky podla aktualne platnych fyzikalnych pravidiel spravit BEBE kolac bez BEBE keksov :P

to bude knusperkekse kolac potom a nie bebe kolac :D

ale BEBE lepsie znie :D

inac oneee.. fakt to je nemozne :) to je seriozne zakliate :D ale fyzicky.. proste to nejde :) skusal som puding a tie keksy a ide to super, cize hold,.. ten krem je prilis husty na keksy :) ale nevadi

mozno mi len osud hovori "nerob to, nerob to, je tam zbytocne vela masla a cukru, nerob to, nerob to " :D

to je ako ten vietor na havaii... zevra jak tam fuka, tak hovori ze nestavaj stan :D lebo ti ho zlomi :D ale tak , to je prave absolutny opak toho, co hovorim niekedy, ze hlavou hoci aj cez mur :D

hmm, ale tentokrat tu voni nieco ine :D ked nie bebe, tak aspon poriadna vecera :)

[zruseny1]

:D
ojka mala by si sa mi ospravedlnit za to, ze si ma nutila sa ospravedlnit lostovi :D niekomu proste nie je kychyna sudena :)))

urobit peceny nepeceny bebezakusok mozu iba dvaja ludia.... lost a chuck :)
ale aj vdaka lostovi je tu min. 90% ná pravdepodobnost, ze pri otvoreni tejto temy sa mi zlepsi naladicka :D:D

dobra vila

Ahojte vospolok :),

ojka, mandarinkovy?? No taky som este nechutnala, aj by som povedala, ze bud tak dobra a nalej za poharik, ale ked si tak daleko :P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk