Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka ma pravdu ! ja to nebyl, to tie oplatky :)

no namocit by to islo, ale aj tak by na nich nezostalo vela vody, i ked, mozno ten kusok vlhkosti pomoze..

no pozriem sa, ci sa nahodou nieco nezmenilo :D i ked kurz ze ano je 1 ku 1013752176 :D

[zruseny1]

takze predsa som ho chvalila zbytocne? :D ale lost, toto mi robis? :D
nevyhadzuj to, zoskrab tu plnku dolu a natri to na tie klasicke bebe, nie tie tvoje fajnove rakuske :D

ojka

((((-: lost :D oneee, ale tak už si to zo slovenských niekedy skúšal, či?
no radšej by som mala vzduchoprázdno teraz v nej... lebo mi ide fakt prasknúť :D baby mi dali v noci zabrať....
nooo, musím sa nejak prevetrať, prebrať k životu, nech sa môžem ďalej učiť a mučiť (:

lost

neviem co sa stane :) zabit by ma to nemalo (taky luck mat nebudem) ale tak nemal by som to :) alergia/intolerancia, asi len nejake docastne problemy, whoknows..

ach hlava ... tak v jednom ti zavidim, aspon ta ma co boliet :D ja mam taku vyhodu, ze vzduchoprazdno neboli :) tak get well soon :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk