Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

udržanie pozornosti

ojka

no neviem, ja sa snažievam na prednášky tiež chodiť, ale máme jednu taku, pri ktorej sa mi tiež skoro vždy podriemkava,... tak si začnem kreslit,ked počúvam (: a potom ked prejde prva polovica prednášky, tak mi to ubehne rychlo, lebo viem,že to pôjde už len dolu z kopca (: ale inač aj jajka ma veľmi zaujímavý navrh ((-:

dellissa

platím si za školu:)preto potrebujem echt davat pozor.

ide vlastne len o jeden predmet, tazka technicka veda, len obkecavanie, cvika sú o inom...a tam zaspavam...proste je to zdlhave, mesiac berieme este len podstatu o co ide...je to samozrejme v powerpointe,aj ten sa u nas vyuziva uz malo,na to tu maju ine lepsie programy,mozno k tomu pridava aj ten ucitel,ktorý zdlhavo rozprava,odbáča,pomaly...

proste co robit,,,pit vodu vela?dat si mentolovy krem?:) neviem

tekvicka

aj na slovensku su prednasky v powerpointe lenze pokial tam su aj tak vsetky veci zo skript, ktore sa aj tak potom musim naucit tak mi to nepripada zaujimave, proste ja som mala velmi malo prednasajucich ze by som povedala ze to boli zaujimave prednasky...som vzdy taka znicena ako keby som kopala kanaly :)odbor ma bavi, ale s vyucbou a systemom som velmi sklamana, nastastie uz som v piataku, to je moja jedina motivacia :)

adnesa

Keby si za skolu platila, iste by si sa snazila pocuvat, nech je to nudne ako chce:)) Bohuzial niektori profesori su fakt nudni, neznasala som, ked jeden len cital vsetko z prezentacie, este bol ku nam aj pootoceny chrbtom, to bolo priserne nudne. Inak, doma este stale profaci citaju zo skript z knihy? Ja si inu prednasku ako premietanu z Powerpointu ani neviem predstavit... K tomu kopec videi a podobne...takze, tekvicka, vymyslel, len na Slovensku to este potrva, kym sa to zmeni.

tekvicka

inak myslim si ze nieco lepsie este nikto nevymyslel bohuzial, jedine to moze vyriesit pedagog tym ze ma prednasky zaujimave, co je bohuzial ako hladat ihlu v kope sena :(

tekvicka

no najlepsie je nechodit na prednasky pokial to nie je skutocne nutne (teda v takych pripadoch ked prednasajuci cita zo skript, ktore napisal a pod, takze je to onicom)
ja to tak robim vzdy ked sa da a zarucene to funguje ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

udržanie pozornosti - Fórum - ZDRAVIE.sk