Tehotná alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotná alebo nie?
Zumi

Mám problém. Alebo skôr otázku.
Zhruba pred týždňom sme mali s priateľom pohlavný styk. Nepoužili sme ochranu, spoliehala som sa na neplodné dni aj keď mi menštruácia hapruje a som po dvoch operáciach cýst oboch ovárií. Od tretieho dňa po pohlavnom styku som začala pociťovať miernu nevoľnosť, ktorá sa postupom času stupňovala natoľko, že dnes som už zvracala. Taktiež mi vadia rôzne pachy viac než inokedy. Nevravím, že som tehotná, priateľ do mňa nevyvrcholil a možno ide len o nejakú žalúdočnú chrípku. Aj tak som však zašla za gynekologičkou a tá mi dala tehotenský test. Povedala, že si ho mám urobiť až keď mi bude meškať menštruácia, ale tá sa má dostaviť až okolo 17teho. Tak sa teda pýtam, aká je šanca otehotnieť tesne po skončení plodných dní aj keď sa do mňa priateľ neurobil a kedy sa najskôr dá zistiť s testu tehotenstvo.
Za odpovede vopred ďakujem.

meggy10

ahoj tehotenstvo z testu zistis tak po 5 dnoch aj viac nevolnost to nieje lebo je to priskoro a ked nepouzivate kondom a mas strach daj si predpisat antikoncepciu a uz ti nebude v hlave vrtat nic podobne. neviem podla mna neda sa otehotniet ked sa do teba nespravil mozno sa to stane 1 z 1000000. aj take sa uz tu pisalo ze fajcila priatelovi tak sa lizali a tak jej lizal ci moze byt tehotna. treba robit tak aby sa netrebalo bat alebo bol vo mne 2x mozem byt tehozna?