Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

supermarkety

aknitka

na taký týždenný rodinný nákup jednoznačne kaufland. keď to mám porovnať v globále, nie položkovito. my sme predtým hodne chodili na nákupy výlučne do tesca a vždy sme platili okolo 1000 SKK (a to sme boli ešte len dvaja). potom sme sa presťahovali na opačnú stranu mesta a kaufland máme bližšie tak sme začali chodiť tam a naše bločky sú tak do 600 SKK (pri troch členoch). neporovnávam to položkovite, ale v globále kupujem stále to isté a v kauflande platíme menej.
lidl - keďže máme lidl naskok tak tam chodím skoro denne a keď je niečo v akcii a potrebujem to tak to kúpim. inak na bežné sústavné nákupy sa mi lidl nepáči (pečivo hrozné, príp. drahé).
billa - podľa mňa dosť drahá, možno ich výrobky clever sú celkom v pohode. a keďže majú nehorázne drahé pečivo tak tam veľa nechodím.
jednota - sem chodím na pečivo, mäsové výrobky a syry, inak sa mi tiež zdá dosť drahá.
hypernova - nepoznám, nie je v našom meste

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

supermarkety - Fórum - ZDRAVIE.sk