vojna nadbytocným kilám!!!

Príspevok v téme: vojna nadbytocným kilám!!!
cicusa03

takze babeny, po mnohych mojich neuspesnych pokusoch s dietami som si povedala konecne dost...zamyslela som sa, preco som nikdy nevydrzala do konca..chybala mi hlavne inspiracia a pevna vola...teraz vsak mam aj jedno aj druhe :) chcela by som vyskusat 90 dnovu rozlisovaciu dietu, avsak samej sa chudne tazsie...najdem tu nejaku odvazlivkynu, ktora sa ku mne prida? :) mohli by sme si radi vo vybere jedla, podporovat sa a porovnavat si svoje vysledky...myslim, ze by to mohlo fungovat...tak??? :)

katica0903

Minuly rok som po nej schudla,neviem vsak posudit ako som pribrala,pretoze som otehotnela +17 kg co je normalne...
zacala som s nou minule opet,isli dole kila...ale vratili sa spet...tato dieta je omyl aj ked funguje ale co potom po 90 dni...vratis sa spet k tomu co si jedla,a kg mas spet aj s urokmi...hovorim so skusenosti,a najdu sa aj take co suhlasia...nechcem ta odhovarat vsak nech kazdy skusi...
ale je logicke ked ty budes jest 2 x denne tvojmu telu a hlavne zaludku to bude malo...schudnes...ale telo si zapameta...a ked zacnes po 90 dnoch ak to vydrzis jest naspet...priberies...rano co si das ovocie je nula bodov...ranajky su zaklad...uplny zaklad...
ten kto pribera,sa preziera,zjes velke porcie naraz a zaludok nevladze travit...
ale ak si das mensie mnozstva...po 3 hodinach kym nepocitujes hlad si zasytena po cely den,do toha cista voda,caj,kava a ziadny cukor,sladkosti-aspon isty cas...
ak si chces nastartovat organizmus a schudnut 90 DDD si este viac pokazis metabolizmus, ale pravidelnou stravou-malych porciach a hlavne nejakym rezimom
si pekne upravis metabolizmus,a ani sa nenazdas kila pojdu pekne,zdravo dole...
kebyze mi toto povie niekto minuly rok tak sa nad tym nezamyslam-ale casom som pochopila o co vlastne ide...
tak ti prajem vela uspesnosti...je to tvoje telo-a je na tebe ako sa rozhodnes...

cicusa03

ahoj katica...a preco uz nedoverujes tejto diete? co si druhykrat po nej neschudla? alebo ako to myslis? a zuzrac napisem ti vo stvrtok okej? lebo teraz som tu len tak na skok vzdy

katica0903

ahojteminuly rok som drzala 90 dnovku---pekne som schudla zo 74,5 na 62 kg.Minule leto som otehotnela...a teraz zhadzujem...v septembri som skusala 90 dnovku,ale nema to vyznam...a nedoverujem jej viac...takymto sposob,si robime viac zle ako dobre...
odporucam vam stranku www.schudnutie-ako.sk
drzim sa toho nehladujem!!!
zacala som 30.10. s vahou 71,6 a dnes vazim 67,8 kg.
Absolutne som vylucila sladke,v akejkolvek podobe...pocas prvych 3 tyzd. aj ovocie-tam je tiez cukor,a po 3 tyzd.chcem postupne pridavat raz denne ovocie.
A jem pravidelne 5 x denne:ranajky,desiata,obed,olovrant,vecera.Ziadne take,ze po 17.00 neveceriat...ja mam veceru o 19.00
Zaklad je jest kazde 3 hodiny kym necitis hlad a vtedy toho vela nezies...a kazdu hodinu pohar vody,bez vody neschudnes aspon 2-3 l denne...
fakt odporucam viac nez 90DDD...

zuzrac

cicusa no ja by som sla s tebou do toho lebo po 2 porodoch som pribrala 12 kg. mam ich navyse a potrebujem tiez zhodit.
lenze o tej diete neviem nic.

napis na zuzrac@gmail.com

cicusa03

prepac, ale nepotrebujem tu nejake kazania alebo urazky...hladam niekoho s kym budem chudnut a ked nemas co povedat k tejto teme, tak sa radsej neozyvaj