Clip in pričesky

ivanana

ja sama clipy používam a neviem si predstaviť žeby neexistovali :-DD sama ich aj predávam, mám odskúšané aj na sebe, môžem len odporučiť!
čo sa týka toho poškodzovania-vlastné vlásky sú namáhané a čím hustejšie clipy máte tým viac sa namáhajú, tie ktoré máte vlásky menej pevné, slabšie, tak môžu viac padať. odporúčam nenosiť clipy stále :-)

jajkafr

bara
ja som si clip in kúpila kvôli účesu na svadbu... kaderníčka mi ich natočila, ale po určitom čase to spadlo, sestra si ich potom dala na stužkovú kaderníčka jej to natočila a poriadne sme to zastriekali lakom Taft 5-ťkou extra silne tužiaci a držalo jej to ešte aj po tom, čo sa po stužkovej vyspala :D

de-3

Ahojte.dievčatá ktoré ste si na ktoréjkolvek stránke objednali clip in vlasy a po vyplatení vám tovar nedošiel napíšte mi len smelo na deni-3@azet.sk

de-3

Ahojte. dievčatá ktoré ste si objednali clip in vlasy cez internet na akéjkolvek stránke a po vyplatení vám tovar nedošiel napíšte mi len smelo na deni-3@azet.sk

de-3

Ahojte. dievčatá ktoré ste si objednali clip in vlasy cez internet na ktorejkolvek stránke a po vyplatení vám tovar neprišiel napíšte mi len smelo na deni-3@azet.sk

ayvi

ahojte baby neviete ci sa daju z clip-in urobit vlasy na pasku speed tape ked dam dole pukacky? lebo speed tape som hladala vsade ale ked som aj nasla tak boli kratke a drahe. prosim poradte!

mia88

omnia99 ako si si ich dala podstrihnúť? do postupna, či? rozmýšlam aj ja, že si ich dám ostrihať. tiež mám 50cm a keď ich mám rozpustené, tak sa mi sem tam odokryjú tie moje, ktoré mám cca po lopatky, čiže vidieť ten skok a clip vlasy sú asi o 10 cca dlhšie než moje a teda pri konci sú už také redšie, kedže moje do tej dlžky nesiahajú. a tiež sa chcem opýtať, či po zastrihnutí vyzerajú tie končeky dobre, lebo ked sú vlastné vlasy čerstvo ostrihané, tak ono to vidno. taký ostrý strih je to, či ako by som to opísala. a ešte otázka, či sa ti alebo niektorej tu z vás tie clip vlasy nezlepia do pásov, lebo mne hej a preto ich musím často prečesávať kefou.

omnia99

Ja som si objednala vlasky z -odkaz odstránený-, je ich tam naozaj dosť, stáli ma okolo 78 Eur. Mám blond vlasy, tiež som sa bála,že netrafím odtieň, ale chvalabohu sedel presne, vlasy sú ľudské, takže sa dajú kludne farbiť, žehliť, natáčat.....Treba sa o ne starať ako o vlastne, tzn. umývať šamponom, ja použijem aj kondicioner :). A pri česaní opatrne.
Chcela som 50 cm dlžku, ale zdali sa mi príliš dlhé a pôsobilo to veľmi umelo a neprirodzene, tak som si ich nechala u kadernicky podstrihnut a vyzera to super :))).

Ivka 23

Ano je lepšie ked máš umyté vlásky tak sa ti lepšie nasadzujú. Radčšej si častejšie umyt vlásky ako by ti to jmalo byť vidno