Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spanok

Príspevok v téme: spanok
milili

chcela by som sa opytat ci niekto ma podobnu skusenost ako ja, alebo mi nevie aspon vysvetlit, co mohlo u mna takuto sitiuaciu vyvolat. nedavno som si zdriemla poobede.bola som dost unavena, po chorobe, brala som antibiotika nedavno. spala som asi hodinku a ked som chcela vstat a otvorila som oci, hned sa zavreli, nedokazala som samu seba udrzat pri vedomi. mala som zvlastny stav medzi bdelostou a spankom.ja som chcela vstat a moje telo ma presviedcalo o tom, ze este nie. asi je dobre povedat, ze neuzivam ziadne haludinogenne latky, no napriek tomu mi uplne zretelne hrala v usiach hudba, dokonca sa mi zdalo, ze niekto chodi po byte. a ja som sa silou mocou snazila zobudit. citila som, ze som pokrcila kolena a vstavam. no nebolo to naozaj. vobec som neovladala svoje telo, len v nejakej rovine predstavivosti, lebo pohyb, ktory som chcela urobit som naozaj urobila, ale len v mojej hlave. dost dlho som sa snazila urobit nejaky pohyb. chytila ma strasna panika a jedine, co som si uvedomila bolo, ze musim dychat. chcela som sa nadychnut ale ani to mi neslo, potom sa dialo par sekund nieco take, ze som vobec nevedela, co som a kde som, dokonca som rozmyslala nad tym, ze som mrtva, fakt to nechapem... nakoniec som nejako precitla sama k sebe, strasne tazko sa mi dychalo a pomaly som sa postavila z postele. a este par minut som nevedela ci je to naozaj. je to tazke opisat... velmi ma to vystrasilo, preto chcem vediet, ci mi to niekto nevie vysvetlit, alebo objasnit. raz som pocula cosi o slabom dokrvovani mozgu pocas spanku, v suvislosti so stratou orientacie ked sa clovek prebudi, to sa mi tiez stavalo. to znamena teda, ze neviem aky je den a kde som, ked sa prebudim. ma to nieco spolocne?

milili

vdaka za odpovede, sen to nebol urcite, to mi tvrdi aj priatel, ze sa mi to len snivalo. ja som sa toho trosku zlakla, lebo sa mi uz aj predtym stavalo, ze som sa zobudila a netusila som, ci je rano, den, noc, aky je den ani kde som. uplny pocit dezorientacie. preto ma to znepokojilo, teda stav, kedy som sa nedokazala prebrat zo spanku, mozog mi realne fungoval, vedela som, ze ma zmysly klamu ale nevedela som sa prebrat, otvorit oci a vstat. v kazdom pripade je to zaujimave, nasa mysel sa s nami naozaj dokaze riadne zahrat, sama by som neverila... teraz uz verim a dufam aj, ze sa mi to nebude opakovat. vdaka este raz :)

Magy

Môže ísť o kombináciu sna a biochemickej nerovnováhy v tele dôsledkom choroby a liekov. Fáza snívania, tzv. REM fáza je veľmi blízko bdelému stavu a občas sa stáva, že človek v tejto fáze dokáže vnímať aj okolitý svet. Vtedy nastáva presne takýto efekt - sen sa mieša s realitou, človek svoj sen aj reálne prežíva. Pokiaľ sa takéto snívanie neopakuje pravidelne, a nastal len ojedinele a navyše pri chorobe pod vplyvom liekov, nie je dôvod na znepokojenie. Odborníka by bolo potrebné vyhľadať len v prípade, že by takýto stav bol trvalý aj keď budeš zdravá a mal vplyv na normálny život.

janka24

Mne sa to vstávalao,ked som bola mala..a može to byt aj sučastou chororby-ešte oslabené telo..bola si niečo spánkom-ta hudba a kroky -a bdelostou...opakuje sa ti to ešte? ak nie žiadne obavy.Telo bolo ešte po chorobe vyčerpane a slabé.

nania

A nebol to len sen? Ja mávam také pocity ale len keď sa mi sníva,ale to hneď ráno viem.že sa ni to len snívalo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.