Som nestastnaa..... zo svoje postavy

Príspevok v téme: Som nestastnaa..... zo svoje postavy
petka510

mam 18 rokov a pri vyske 171 cm vazim 59 kil .. V poslednej dobe sa strasne prejedam jem jedno cez druhe.. Mam stresy v skole, rozisiel sa so mnou priatel a dako mi je vsetko jedno a tak jem .. Ako to zastavit??? Prosim pomozte mi som zufalaa.. navyse sa mi pokaslal mens. cyklus.. :(( Neviem z coho .. asii tie nervy .. alebo hormony.. Ale moja postava mi pripada strasna a to neprehanam !!! Chcem mat aspon 55 kil .. Ale ako zastavit to jedenie??????? :(((((

poliewoocka

Presne tak, vlocky na ranajky, nejake oriesky, hrozienka, to zaliat troskou vriacej vody, aby len nasiakli a zmakli a k tomu jogurt alebo tvaroh a super ranajky su hotove:) ja si davam k tomu aj ovocie a cely den nemam vobec chut na sladke.

janka24

možno ti skor vadi,že si pribrala, ale zatial maš svoju vahu ale ak by si sa nadalej prežierala tak je možne že priberieš aj na 65

malaalam

hej hej, daj si rano par lyzic ovs. vlociek k tomu vodu alebo mlieko,skoricu, med, mozes aj hrozienka do mikrovlnky na pol minutky, nechaj vychladnut ..mozes pridat aj ovocie nakrajane..idealna zdrava maskrta na ranne zasytenie:)