Som nestastnaa..... zo svoje postavy

Príspevok v téme: Som nestastnaa..... zo svoje postavy
petka510

mam 18 rokov a pri vyske 171 cm vazim 59 kil .. V poslednej dobe sa strasne prejedam jem jedno cez druhe.. Mam stresy v skole, rozisiel sa so mnou priatel a dako mi je vsetko jedno a tak jem .. Ako to zastavit??? Prosim pomozte mi som zufalaa.. navyse sa mi pokaslal mens. cyklus.. :(( Neviem z coho .. asii tie nervy .. alebo hormony.. Ale moja postava mi pripada strasna a to neprehanam !!! Chcem mat aspon 55 kil .. Ale ako zastavit to jedenie??????? :(((((

suzenka

a ako teraz vyzera tvoj jedalnicek? od rana az po vecer...mozno nejes dostatocne co sposobuje navaly do chladnicky

napis nieco blizsie

petka510

netusim ake mam mieryn ale vadi mi na sebe samej to , ze nedavnno som sa bez problemom krotila vsetko bolo ok a zrazu len jem a jem a jem ...na nervyy

bingham

Nooo tak zhodit 4kg nie je problem...:))

Vyskusaj ovsene vlocky....tie ta zasytia :)

A hlavne si zacvic....prides na ine myslienky...

zuzic

ok ok tak hod do vyhladavaca. mas tam vsetky mozne temy o chudnuti a baby tu uz moc nebavi vypisovat kazdy den to iste...

petka510

Ale VOBEC nie je idelana!!!! Je otrasna... A tiez nepotrebujem pocut aka je dokonala.. keby si to myslim tak to sem nepisem ..

zuzic

pomoze psycholog. dievca sak mas idealnu vahu to si chcela pocut? a ked uz chces byt jak vychtrlica prelistuj temy o chudnuti je ich tu na miliardy