moja prva antika

Príspevok v téme: moja prva antika
evkaaaa

mam problem, zacala som ju brat v sobotu rano mam chloe, lenze som aj chora, asi chripka a neskuocne ma boli hlava, nechuti mi jest, a je mi divne od zaludka. neviem cim to je bojim sa ze koli tabletkam.na druhej strane to moze byt koli chorobe a na 3 este koli pocasiu lebo ked je takto tiez ma obcas bolieva hlava.. ale nie az takto :( som z toho nestastna a neviem comam robit,este stale mam svoje dni a bojim sa co by sa stalo kebyze ju prestanem brat..a vobec neviem ako na to a uz vobec neviem ci je to prave koli antikoncepcii ale bolest hlavy je neznesitelna+ do toho este nadcha kasel :(

aluska

a nedavas si nahodou tu tabletku na lacno?lebo to nemusi zniest kazdy zaludok..bud sa predtym najedz alebo si ju davaj az vecer...

jancecka

mne pri predpisovaní prvej antiky lekárka povedala, že pri hociakých zmenách nálady, či bolestiach kĺbov, brucha, hlavy jej mám okamžite zavolať. Dosť to zdôrazňovala aby som sa hlavne prvé dva týždne riadne všímala. Tak neviem, skús jej zatelefonovať a popísať všetko čo ťa trápi a uvidíš čo ti povie. Ale môže to byť aj z choroby.

evkaaaa

neviem ale je mi hrozne zle,neprestajne. pocit ako na vracanie ale neda sa mi. :( myslim ze to mam prave z antikoncepcie.teraz som sa zobudila lebo sa stale prehadzujem tazko sa mi spi.rano si mam dat dalsiu tabletku ale neviem.velmi sa bojim.momentalne mi je trosicku lepsie.ale aj tak nic moc ale som z toho nestastna :(

aluska

skor si myslim ze to mas z choroby...niekedy su prve tyzdne pri brani tazke, pretoze telo si musi zvyknut na zvysenu davku hormonov..urcite nevysadzaj..nic sa ti nestane ale je to blbost to vysadit po 3 dnoch...po par dnoch by to malo prejst.ked ti to neprejde do 2 tyzdnov tak potom chod k doktorovi