Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

xxxxxxxx

excita a kolko to asi tak stoji??? a ty to mas? ja som nad tym uvazovala ale zas sa obavam toho, ze po umyti budu sice rovne ale krepove

Excita

Tie, co si zehlite vlasy - zbytocne vyhadzujete peniaze na kadejake pripravky a na zehlicky, su to bludy a donici vam to vlasy.
Dajte si urobit brazilsky keratin a 4 mesiace si nebudete musiet vlasy vobec zehlit, len umyjete vysusite a ste ready to go :)
Je to sice trochu drahsie, ale oplati sa.

xxxxxxxx

obnovujem tému...
žehlím si vlasy, ale nevydržia mi ani hodinku rovné.Čo používate na zafixovanie rovnosti? pretože už ma to vytáča a žehličku mám Roventu Respect...neviem či to je v nej alebo v prípravkoch...

zdenka2105

Ahojte, ja si vlasy zehlim uz 3 roky a za ten cas som vystriedala 3 zehlicky. Priznam sa ze vlasy mam znicene hlavne konceky mam rozstiepene ale to je tym ze ja som od toho uz zavisla.. Musim si aspon kazdy druhy den zehlit vlasy. Ale viem o jednom pripravku ktory je naozaj uzasny. Asi si viete predstavit ze za tie tri roky som tych pripravkov vystriedala hodne ale konecne som nasla ten spravny. Vyskusajte got2b smooth and chic anti-frizz lotion od schwarzkopf.. Je to mlieko a skor by som ho odporucila na hustejsie vlasy lebo ked si ho date viac vlasy ostanu mastne. Mne po tomto pripravku vlasy vydrzia krasne rovne az do dalsieho umytia. A navyse krasne vonia :)

danielaaa

ja som nasla taky gelovy olejcek od inebrya s melonovou vonou, stal asi 9 eur. vlasy mam po zehleni krasne jemne a vonave, pouzivala som aj matrix kerastes, redken vsetko je to porovnatelne rovnake, ale ten olejcek krasne vonia a vlasy naozaj nemam suche ale jemne a leskle, pouzivam to aj na fenovanie

lewa

Ahojte, tiez si zehlim vlasy, mam na to kvalitnu Rowentu, teda aspon si myslim, ze je kvalitna, lebo mam dost huste, hrube, vlnite vlasy a ta zehlicka ich vyzehli paradne, len to, ze efekt rovnych vlasov nevydrzi dlho a teraz v zime duplom. Pouzivala som mlieko od loreal v ruzovom obale - nic moc, teraz mam od schwartzkopf osis plus flatliner - vlas je rovny, ale nejak mi to zlepi tie vlasy a potom sa tazsie rozcesavaju. urcite este budem hladat ine vyrobky, ktore setria vlasy...ak na nieco zaujimave natrafim napisem

simka111

Ja tiez potrebujem nejaky super pripravok na zehlenie vlasov...mam zehličku rowentu,ktora neniči velmi vlasy ale aj tak ich nenechava najzdravšie..mam serum od syoss ale je to somarina.... chcem nejaky bez ohladu na cenu..samozrejme nechcem zaplatit len znacku... poradite???? :D diky

kika1478

Tak.. ja si vlasy tiež žehlím , žehličku mám tiež remingtonku , som s nou spokojna ale jedine minus.. niči vlasy.. xD ako každá.. chcem sa spýtať , že keď si dám na vlasy pred žehlením ten prípravok , či mi to nebude až tak ničiť.. :)