Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

gabcuriatko

ahojte...odporucam taktiez pripravok od welly-Iron spray...je velmi dobry a nenici tak vlasy a po zehleni pre lesk odporucam Star-Touch.

lilien

AHOJTE!ja si tiez zehlim vlasky s remington 3v1,robila som si analyzy pred kupou a tuto znacku dost vychvalovali. pred zehlenim nepouzivam ziadne pripravky. mam taky mensi problem, ak si dozehlim vlasy,tak ma vzadu velmi svrbi hlava, skoro ako korienky, neviem ci je to z horucavy, ale zarucene je to od zehlenia. nemate nahodou podobne problemy?alebo z vasej strany vsetko ok?dik

arashid

NAHODOU!! podla mna ma vyznam dat si toho mlieka trochu aj po zehleni...aspon ja si ho vzdy trosicku davam. tiez mam ten loreal s beyonce davam si pred aj po zehleni...lebo po zehleni zabrani elektrizovaniu. a na koniec si este na vlasy nastriekam taky ruzovy sprej od schwarzkopf got2be sparkling... dodava lesk a voni ako melon..aj ked ta vona po case vyprcha je este vzdy citit ten vonavucky loreal :)

sewie

caues,ja pouzivam taku haluz na vyrovnanie vlasov-hot straight-je na tom vyfotena Byonce((:,je to fajn-chrani vlasy pred teplmo a navyse ich budes mat nadherne hladke leskle a vonave..ale ako pri fene a kulme aj tu plati-nepouzivat prilis casto...cenu si zial nepamatam...

wewinka

ahojte, dufam, ze niekto cia aj ked je to uz neaktualne, ja pouzivam loreal z drogerie, stoji 160 korun alebo tak nejako, je to taky ruzovy obal s beyonce, je to uplne super a navyse krasne voni

sashka

No ja pouzivam penu od lybar-hot iron,je to v takom oranzovom baleni. Umyte vlasy si vyfukam cez gulatu kefu,potom dam penu a zacnem zehlit.Uplne na koniec je este dobre dat si lesk. Ja mam got2be od schwarzkopf. Po nom sa ti budu vlasy krasne lesknut a nevizeraju ako mastne...

jaja

zehlenie vlasov tak to je moje:) osobne pouzivam zehlicku remington ktora ma jednu platnicku teflonovu a druhu keramicku...2v1 nevysusa a nenici vlasy takze nieje nutne pouzit ziadny prostriedok...ale ked uz mas tuto zeleznu...skus zajst do nejakeho kadernictva a opytat sa ci neobjednavaju vyrobky od firmy MATRIX..maju velmi kvalitne vyrobky popri ktorych mozu ist ostatne do haja..ide o firmu ktora distribuuje vyrobky len pre profesionalne kadernictva preto je treba si takyto vyrobok objednat...na zehlenie existuje hadam 100 vyrobkov ci uz pred alebo po takze je dobre ked si z katalogu pozries..odposucam gel pred na mokre vlasy za 150 sk ktory rozotres na mokre vlasy..tie nasledne vysusis fenom a vyzehlis a balzam po za 230sk ktory sa na vlasy aplikuje bud vo forme vosku alebo vo formu spreju

ja_monika

ahojte, takze ja uplne suhlasim s monou282, ten pripravok je fakt genialny, ucinny a hlavne nadherne voni, na com si ja zakladam :), ja som si ho kupila v kadernictve.