Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

janulkaaa

ahojte viete mi poradiť. chcem si kúpiť žehličku, mala som 2 roky remington ale úplne sú zničené teflonove plochy..neviete poradiť nejakú šetrnu žhličku k valsom

inanitka

ja si žehlím už dva roky blond prefarbené vlasy a používam len matrix pre 300 stupňov,je to užastný prostriedok,vlasy mám stále pekné a nevysušené.jednoznačne odporučam matrix

kvetkaaaa

ahojte kočky. Strasne sa mi pacia vyzehlene vlasy a chcem uz konecne vrazit viac aj do kozmetiky.. .
MOhli by ste mi odporucit nejaku kozmetiku na ochranu pred zehlenim... ??
nejaky matrix.. ci loreal proffesional..

Dakujem Vam :-))

domčaaa

cawtee...ja si zehlim vlasy kazdy druhy alebo kazdy tretii den..ale skor kazdy druhy..naznasam svoje vlny fuj...a kazdy mi hovori ze to tak mam lepsie aj chalani:P...ale nepouzivam ziadne pripravky...neviem co by bolo vhodne...skuste nieco poradit..lebo uz citim ze mam tie vlasy take suche a tie konceky no hruuza....jaaaj ale esteze je ta zehlicka na svetee:DDD...pap

Lucy1511

Ale ak vam mozem poradit na znicene vlasy je velmi dobry zlty Elseve....ja som ho pouzivala jeden cas a bol velmi dobry..mala som uplne ine vlasy..jemnejsie a hladsie!staci ak pouzivate sampon a balzam!

Lucy1511

No ja si zas zehlim vlasy uz viac jak 2 roky dennodenne a vobec ich nemam znicene..NASTASTIE!a nepouzivam ani ziadne pripravky!

Misiickaa

Akoze ja mam prirodzene wlasy kucerawe ak mozem poradit wsetkym tak radiim nezehlit si ich wobec cely rok som si dva krat denne wlasy zehlila a do roku sa mi strasne poskodili takze naozaj wjem ze brckawe je nic moc kazdy kdo ich ma ce rowne ale podla mna to us zato nestojii...Skoda ze som dosla nato ted ked us to mam totalne znicenee...