Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

unava, hnacka...

Príspevok v téme: unava, hnacka...
Lucia...

Dobry den,

Asi pred mesiacom som mala nabeh na zapal mocovych ciest a doktorka mi predpisala tabletky s nazvom Biseptol. Asi po troch dnoch mi bolo stale nevolno, v skole sa mi nedalo sustredit a mala som hnacku. Po troch tyzdnoch som tabletky prestala brat. Hnacku stale mam, len som stale unavena. Po skole nic nerobim len spim. Zle mi vobec nie je, ale na velku chodim raz za tri dni a aj to mam hnacku. Takto fungujem uz niekolko tyzdnov. Dakujem za nazory a za pomoc.

Lucia

janka24

tak bude menje aj v s tom strese a mama nech nestraši
ale ak ti pretrvavaju riedke stolice treba zahustiti alebo chod na vyšetrenie-vyter z konečnika.to si spraviš sama a bdueš vediet na čom si

Lucia...

Dakujem Vam za pomoc :) bola som uz na nervy. Mama ma uz strasila, ze z toho mozem mat rakovinu. Ste ma upokojili.

Lucia...

To ma ani nenapadlo. Myslela som si, ze ked to zacalo po uzivani biseptolu, tak to mam z toho. Da sa to vyliecit? Ak hej, tak ako?

janka24

Zo tsresu možet mat hnačku-každý to inak vnima-jeho telo..a čo sa týka toho nabehu na zapal močových ciest a VELA BAKTERII tak tie bakterie sa ti z moču mohli dostat k analu..

Lucia...

Probiotika dostanem aj bez receptu?
Ja som predpokladala, ze stres a unava suvisia s nahlou zmenou pocasia. Nemala som zapal len nabeh. Doktorka vravela ze tam mam vela bakterii ale na zapal to este nie je. Stravujem sa pravidelne. Ranajky, obed aj vecera..
Zo stresu mozem mat hnacku?

janka24

Hnačka znamena,že chodiš na wc vyše 5-6 krýt za den nie za tri dni-U teba to teda znamena,že maš riedku stolicu každy treti den? Ako sa ti vyliečil ten zápala, niečo sa zmenilo v tvojom živote? Strva, vela stresu-každý treti den??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.