aa ASUS A6000 ENTERTAINMENT sa mi polial kofolou

Príspevok v téme: aa ASUS A6000 ENTERTAINMENT sa mi polial kofolou
ahoj23

stala sa mi taka vec že som vylial kusok kofly na klavesnicu mojho laptopu. Vybral som z zasuvky odpojil všetko aby nenastal skrat a poškodenú oblasť vysušil. Tlačítka som jedno po druhom vybral a kňmokru oblasť vysušil a vyfénoval. Všetko je z vonku suché ale počítač nejde zapnút. Ked ho dám do zástrčky tak sa mi zapne svetielko že je v nabijačke ale ako inač nefunguje. čo s tým. opravu sa mi platit nechce a navyše nemám bločik .. sa mi niekde stratil:(

Denz

ahoj- no.....ak ti nejde zapnut...muselo sa to niekde dostat tak,ze sa nieco odpalilo...
okolo dosky...ked si ho prevratil...
staci kvapka na suciastku a....

InLoweee

tak vyber harddisk a daj ho do ineho notebooku a tam si postahuj veci. Kebyze ti siel PC a monitor nie, tak v tom pripade staci prepnut na externy monitor, ale tvoj pripad je iny...

ahoj23

Do matičnej dosky sa to nedostalo podla mna skôr je chyba že odpálilo nejaky kábel pretože som to hned utrel a rozobral pol klavesnice vyfenoval a k tomu je tam aj pod klavesnicou ochranna folia a do matičnej dosky to nenatieklo pretože máš pod každou klavesnicou na laptope niečo ako plech na ktorom je kabel ktorý spája klavesnicu z laptopom a to je jediný otvor k matičnej doske a na tej strane sa to nevylialo

ahoj23

prosím vís viem že ste tu písali že džús a iné ale toto je súrne v tom počétači sú dôležité súbory

BA

nesikovna

mne sa stalo pred par dnami nieco podobne, akurat s dzusom, zapnut siel, ale displej nejde. V tvojom pripade (podla toho, co som si nastudovala) mozno "padla" maticna doska. Daj ho do servisu, niektori robia diagnostikuu zadara a potom sa dalej rozhodnes co budes s nim robit. odkial si?