Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sami doma

suzen_

nieco dobre uvar, kup flasku vinka, kup jej kvety, povedz jej aku ju milujes, priprav jej kupel, rozmaznavaj ju...:)

Denz

dobra vila- si ma predbehla:))
proste viem aj vazne poradit a vtedy sranda bokom...
ale take hluposti ako toto:))........no nech sa na mna hnevaju:)
ja proste musim:)

Denz

dobra vila- ved jasa:))))
magorko...no vravim,ze ja reagujem na take temy ako reagujem:)
aj ked mnohým sa to nepaci:)
asi trochu rozoznavam blbe od vazneho:)
Ci nie?? :)

dobra vila

Denz, ved ja viem, ja ta "poznam". V sekcii sexuologie sa na tvojih prispevkoch uzasne bavim :P. No.1! Tam teda hadzes obcas perlicky :P.

dobra vila

Denz, nie preto, lebo ja som ho nepourazala, ale precitaj si tu bystru vetu, co napisal. Neviem, na co narazal, ale jedno, seba zhovaduje. Chlapec sa asi naucil pouzivat slovo vagina v teorii :D, wow! Moze mat asi tak 15? (rozumovo 10, a aj to urazam tie 10-rocne deti).
Kto sa uz, prosim ta, takto vyjadruje?!
"tak teba bude boleť vagina a choj si zistiť od mamy čo na nu bere ...ale obklukou...soj"
Takze: nie bolet, ale boliet! Choj, lol. mamY, bere miesto berie...no zabil... Skoda len, ze nechapem podstatu tej myslienky. Vymyty mozog ma, jasna vec.

Denz

dobra vila-aspon vidis,ze trochu vycítim kedy si tu niekto robí srandu a kedy nie:)...a podla toho aj moje reakcie:)

dobra vila

uuutttrr - Ad1: najprv sa nauc vyjadrovat ludsky, lebo citat po tebe tie bludy je otras. Ad2: myslim, ze tym odvecim prispevkom, co si prave hodil, si si nespravil prave najlepsiu reklamu, ale len tak dalej. Ani nelutujem, ze som reagovala tak, ako som reagovala. Lebo jedna vec je zalozit tetu temu, druhou ta, co pises.
Si vazne inteligent, klobuk dole...

uuutttrr

a preto prave ....dobra vila....som chcel počuť aj ine nazory....tak teba bude boleť vagina a choj si zistiť od mamy čo na nu bere ...ale obklukou...soj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sami doma - Fórum - ZDRAVIE.sk