Moj pribeh alebo ako stratit to co milujeme v zivote najviac...

Príspevok v téme: Moj pribeh alebo ako stratit to co milujeme v zivote najviac...
SRDCEvTME

Obycajny pribeh,obycajny zivot,neobycajny clovek...stretla som ho ked som mala 16.Jeho najlepsi kamarat chodil s mojou najlepsou kamaratkou..nebola to laska na 1 pohlad..vlastne sme sa ani nerozpravali a on sa stretaval s inou..par krat pre mna prisiel,par krat sme boli vonku,13.aprila 2003 ma pobozkal..odvtedy sme boli spolu..najviac ako sa len dalo..musela som byt najhorsia partnerka na svete..on nepil,nefajcil,nenadaval,nezaujimali ho ine..mal rad auta,motorky a filmy..ja jeho pravy opak..diskoteky,alkohol,vsade ini muzi,flirtovanie,bozky,..bola som nehorazne ziarliva..nevedela som tolerovat ani nahu zenu vo filme,nieto este ked sa s niekym rozpraval..preco?preco,ked som robila to iste a este horsie,nemala som pravo..po 2 rokoch som ho podviedla..mala som iny vztah,..dlho,..klamala som ho,povedala som mu polovicnu pravdu,pretoze som kvoli vycitkam nemohla spavat..prvykrat plakal,..vedela som,ze vtedy sa nieco zlomilo,chcel odist,prosila som ho..po 3 rokoch sme sa rozhodli odist do zahranicia,..zacat odznova,..nasetrit si na vlastne byvanie a mozno byt znovu stastni ako na zaciatku..casto sme sa hadali,..stale ma zaujimali ini,..nehladala som sex ani flirtovanie,..pristihla som sa pri tom,ze cely ten cas mi nieco chybalo,..hladala som niekoho kto ma moze vasnivo bozkavat,..kto by ma mohol hladkat po vlasoch,po tvari,nezne,..uvedomila som si,ze on taky nikdy nebol,..nikdy nevedel vyjadrit svoje city.Malokedy mi vravel ze krasne vyzeram v satach,..malokedy ma sam od seba hladkal,..bol iny,..ale ja som ho lubila,..nerozpraval sa s hocikym,..mala som rada jeho nazor na zivot,..nikdy sa nestresoval tym co bude na druhy den,..ja som sa rozculovala pracou kazdy den,on vedel vymazat vsetko zle z jeho mysle,..Ano,chybala mi neha a vasen,..ale tak to uz byva,nemozeme mat vsetko,..Nezmenila som sa.Nic sa nezmenilo.Po 2 rokoch v zahranici som spoznala niekoho,kto mi to vsetko dal,..vsetko az na jednu dolezitu vec,..spolahlivost.Tento clovek je nezny,vasnivy,je tam vzdy pre mna,ale,..necitim sa s nim bezpecne a neviem preco.Rozbila som 5rocny vztah a ten moj sa rozbil tiez.Priznala som sa.Neplakal.Mozno bol trocha smutny.Dohodli sme sa,ze zostaneme kamarati.Rodina.Ani ja ani on sme nemali ruzove detstvo.Ja otca nemam,ten jeho zomrel.Ani jeden z nas sa nerozprava s matkou.A tak sme sa rozhodli pomoct jeden druhemu v zivote aspon takto..Vratili sme sa domov a kupili sme si dom.Ano,byvame spolu,napriek vsetkemu,co sa medzi nami stalo.Zijem dvojity zivot.Zivot s kamaratom,o ktorom si myslim,ze ho lubim..niekedy placem,sama nad sebou..mozno som bola prilis narocna..chcela som to,co ma kazdy na zaciatku,..je mi luto,ze mi nestacilo to co som mala.Teraz nemam nic.On je tvrdy.Sam mi povedal,ze uz nikdy,nikdy nebudeme spolu ako partneri,nedokazal by mi odpustit a ja ho nevinim..ten druhy chce so mnou zit,chce ma mat pri sebe,..a ja?Necitim to tak..nie je to take velke ako na zaciatku s NIM..ked sa obzriem 6rokov spat,nikto nestal za to,aby som kvoli nemu zradila tohto cloveka.Ja uz sama neviem,kto som,..nepoznam nikoho kto zije tak ako ja.Zijem zo dna na den,..nemozem mysliet na to co bude o tyzden,mavam uzkosti,..je to ako zacarovany kruh a ja viem,ze si to zasluzim,je to trest za to,aka som bola,..Ludia mi hovoria,ze laska neexistuje,..ze zivot je o tom najst niekoho kto sa dokaze s NAMI vysporiadat,..ja som svoju sancu zmarila,..mozno navstivim psychologa,ale viem,ze tentokrat uz ma neoslobodi nic..vazte si to,co mate doma,to kde sa citite bezpecne a toho,pri ktorom sa citite doma,..nezahodte to najcennejsie pre par dotykov a vasen,..to vsetko je do len do casu,..budem mat 24.Mozno skoncim uplne sama..necakam ze on bude sam,alebo ten druhy,..nikto nechce byt sam,..Ja uz takeho cloveka ale nenajdem,..Len som sa chcela vyrozpravat,..Vdaka.

bella12

Lomina,

dá sa tomu porozumieť. Odporúčam knihu od Harley F. Williard: Moje túžby, tvoje túžby. Tam nájdeš vysvetlenie, čo sa stalo s Tvojím manželstvom ako aj návod, ako to všetko napraviť.

KarolinaWLO

nemoct byt s človekom ku ktorému stále nieco citite... vediet ze ho nikdy viac neuvidite.!! To naozaj bolií...

hhhhhhhhh

Tiez mam nieco podobné za sebou .. tiez mam pocit ze som zbytocne opustila cloveka na ktoreho mam tie najsilnejsie spomienky, ked nanho myslim zovrie mi srdce.. ze ho uz nikdy v zivote neuvidim .. NIKDY... Mam noveho priatela,ale ked sa vraciam vecer z prace domov a vidim miesto kde sme sa stretavali,vtedy si pomyslim "Chybas mi " .... Tak by som rada vrátila cas,nedá sa to ..Zit sa musí dalej ale boli to . Aj po dvoch rokoch to stále niekedy zaboli... Spomienky sa vracajú.

tak

... mne to pripada, ze zivot Ti do cesty fantastickych ludi, ktori su svojim sposobom ini ako Ty, cim sa mozete vyborne doplnat, ... ale Ty asi nie si este pripravena na taketo niaco, ... neviem, mam z toho taky pocit, ...

lomina

MOJA NEZUFAJ.KED SOM CITALA TVOJ PRIBEH IBA SOM SA POTESILA ZE NIE SOM SAMA NA TOMTO SVETE KTO MA NAOZAJ OBROVSKE A ZAMOTANE PROBLEMY.JA SOM NA TOM ESTE HORSIE VER MI.MILUJUCI MANZEL,DIETA A PREDSA SA STALO CO BY SOM SI ANI V ZIVOTE NEPOMYSLELA.ZAMILOVALA SOM SA DO INEHO.VEDIEM DVOJITY ZIVOT ALE RAZ MI Z TOHO SIBNE .SAMA SI ZA TO MOZEM.TAZKO JE AJ OPYSAT CO SA DEJE SOMNNOU,MILUJEM PRIATELA NADOVSETKO ALE PO PRECITANI TVOJHO CLANKU SA BOJIM CI NESTRATIM PRAVE TO CO MA NAJVACSIU HODNOTU V ZIVOTE.MANZELOVI SOM VSETKO POVEDALA A ON MA CHCE A LUBI NADALEJ.DA SA TOMU POROZUMIET?

Picovrzg

Hlavny je rozdiel v spravani. Nazor u nich na vec je vzdy taky o akom si myslia, ze s nou ostatni budu suhlasit. Nezalezi na tom, ci je to pravda, ale dolezite je to, aby sa vacsine ludi okolo svojim nazorom nastrkali do ritky. Velmi radi sa lutuju a preto je spravny pristup k nim ubezpecovat ich, ze vsetci su zli a robia chyby a ona ma tu smolu, ze je peknucka a dobrucka a ma smolu, ze musi zit s blbmi naokolo.

SRDCEvTME

Nemozem nanho prestat mysliet,..stale sa vraciam k nasim poslednym vianociam,..ked som si uz pisala s druhym,..je mi to tak luto a chyba mi,aj ked nebol dokonaly,..zblaznim sa z toho,..asi by som sa mala liecit,..;((