Diskusie na zdravie.sk

Príspevok v téme: Diskusie na zdravie.sk
janka24

Nechcela som pisat do temy "mám ju suchu",alebo do iných tem..kde sa nediskutuje k teme...
Chcem iba napísat,pretože viem, že si to prečitaju tí,ktorí tu pravidelne chodia a diskutuju nie k teme-ale k prispievatelom-a teraz hovorím o oboch ,alebo rozných dotknutých strán...
Baví ma tu chodit,pretože sa vždy niečo dozviem-nie z diskusii, ale z tem.
Na to su minusky a plusky ,aby ste k rade pridali plus či minus, ...je velmi nepochopitelne a detske ak idem na temu je tam na tri strany diskusia až tak odpovede na temu.
Velmi podla mna poškodzujete tomuto serveru, pretože sama ,ked sa tu zapnem a vidim v každej teme diskusiu tých istých ludi nechce sa mi hladat dalej a idem preč, a to robia podla mna aj ti, ktorí tu nechodia takto pravidelne...
Alebo si založte témy-niektore už sú-kde hned ako sa potrebujete vydiskutovat z niečoho ,prejdete tam a nie všetko v teme riešite.
Nemusite so mnou suhlasit,ale možno sa nad tým aspon zamyslite.

cajik

Agaven, ale tvoja tema je ina.. My sme mali na mysli asi tie temy, kde diskutuju traja-styria ludia medzi sebou navzajom a absolutne to nesuvisi s temou :)

agaven

no ale co už ja mam tie stemu vestenie a pisem aj pokec ked sa pytaju ako sa mas tak jej ako sa pekne poytala tak napisem no dobre ters robim toto a tamto ale ano vzdy sa vratim aspon sa snazim pisat k teme ale ano ale zvzdy zase pridu taky co rypu ako neviem pisat atd ale oni nevedia ako to je zle najprv kuknut potom rychlo pisat aby som nic nezabudla lebo ked zacnete pisat mysel sa sustredi inam a potom sa dost veci zabuda preto ja vetsinou zle pisem lebo rychlo to pisem lepsie je ked sa sedi tu hned pri mne ja to hned hovorim ukazuje totototo a je to a zase ona pyta dale atd.. ale zase pravda ze ani si moc nepotrpim na gramaticku asi tak pisem a nie to este rozmyslat ake i,y a kde je dlzen atd.. ale zase pravda pravdu ma aj pauli 73

cajik

A urcite to nie je prijemne ani tym, ktori danu temu zalozia. Napr niekto zalozi temu lebo je nestastny a poradia mu dvaja-traja,a potom sa ta tema zvrtne na 15 stranovu diskusiu tych istych par ludi, ktori diskutuje aj inde..

cajik

Mne sa to absolutne nepaci. Zdravie je portal o zdravi, nie o pokece - pokecat si mozu ist inde :/ nevadilo by mi sem-tam v nejakej teme, pripadne keby mali vlastnu, ale niektore dni mam pocit, ze v kazdej tretej teme sa stretnu ti isti ludia a zacnu sa tam rozpravat, pritom ide o jednoslovne vety bez obsahu :(

Slobodna

Tiež mi to vadí. Stane sa, aj mne, že sa pustím s niekým do debaty, ale snažím sa to obmedziť. V poslednej dobe toho tu bolo až príliš veľa a v mnohých témach.

pauli 73

janka, v podstate máš pravdu ale pre vyváženie uvediem iní príklad, téma vitamínové doplnky a prevencia, téma bola jasne zadaná aké vitamínové doplnky.... a už tam prišla mirka23 a už sa tá téma zvrtne,už to nebude o vitamínových doplnkoch a prevencii ale príde tam RNG, Damian, kosa,kačiatko a téma sa môže premenovať na škodlivosť mastenca a iných prísad vo vitamínových doplnkoch...
to je môj názor a nezastávam sa Denza a spol. aj ked si s nimi rozumiem,ja tiež nemám potrebu isť do každej témy kde je damian a hádať sa ale treba sa na vec pozrieť aj takto...